درآمد فوق ستاره معروف ویرجین TikTok Dunkin Ducks ماهانه 4500 دلار استاینترنت روی این اردک “خرت و پرت می کند”.

با Munchkin ، یک حیوان تأثیرگذار در میلفورد ، پنسیلوانیا ، با 2.7 میلیون مشترک TikTok آشنا شوید. برنامه شبکه های اجتماعی چینی کار Charlie D’Amelia ، Addison Ray – و اکنون یک اردک بسیار خوشحال را آغاز کرد.

کریسی الیس ، مالک 20 ساله ، درباره دوست دختر خوش اندام خود می گوید: “مونکین کمی ناز است و کمی دیوا دارد.” “خراب ترین اردک جهان” عاشق عکسبرداری است و به محض بیرون آمدن دوربین شروع به ژست گرفتن می کند.

طرفداران به صفحات مونککین و آلیس با نام مستعار Dunkin Ducks سر می زنند تا پرنده ای را ببینند که در خطوط رانندگی در Dunkin Donuts ، Starbucks و دیگران روی آب یخی می خزد. غوغای اسپری دلپذیر “Duck ASMR” نام داشت.

از دیگر ماجراجویی هایی که به صورت آنلاین انجام می شود می توان به راه رفتن روی بند بنفش با بند مناسب ، حمل حیوان با نسیم روشن و تهویه ، لباس پوشیدن با کلاه های کوچک و امتحان تنقلات جدید مانند آب توت فرنگی اشاره کرد. تابستان امسال ، آلیس مونچکین را با کایاک به آدیروندک برد.

محتوای زیبا آرد سوخاری را به خانه می آورد. Dunkin Ducks حداقل 4500 دلار در ماه با TikTok و Instagram یا حدود 54000 دلار درآمد سالانه جمع آوری کرد.

“سرانجام ، مارک ها به من توجه کردند. من واقعاً در حال مذاکره برای اولین قرارداد پرداخت شده خود با این نام تجاری بودم [on Instagram]”او اشاره کرد. “من بیش از نیم ساعت برای ایجاد و ارسال این محتوا درآمد داشتم تا بیش از 40 ساعت در هفته در یک خواربار فروشی.”

منبع اصلی پول نقد آلیس ، بنیاد خالقان TikTok است ، که به گفته کاربران وب سایت “حداقل 100،000 نمایش ویدیوی واقعی در 30 روز گذشته” ، به وب سایت شرکت پرداخت می کند. “بودجه می آید و می رود”.

پیامهای تبلیغاتی در اینستاگرام ، جایی که مونکین دارای 245000 مشترک است ، همچنین پول زیادی می پردازد. اردک زحمت کش همچنین نقاشی های انتزاعی می سازد که در Etsy به فروش می رسند. به زودی او می تواند ثروتمندتر از اسکروج مک داک شود.

سفر به شهرت منچکین از زمانی آغاز شد که آلیس 16 ساله بود ، او در یک مغازه خواربارفروشی “تاسف بار” در شهر کوچکش پنسیلوانیا با یک چراغ راهنمایی کار می کرد.

“روزی مسخره کردن شما باعث می شود مردم شما را دوست داشته باشند.”

تری الیس

او شروع به ارسال عکس هایی از زندگی خود با مونککین در اینترنت کرد ، جایی که نوجوان در برقراری ارتباط با افرادی که علایق و سرگرمی های مشترکی دارند خوشحال شد. تا جولای 2018 ، این حساب به 5000 فالوور اینستاگرام رسیده بود. آن زمان بود که رویاهای تأثیرگذاری آلیس ظاهر شد.

او گفت: “به نظر من ، حتی دختران محبوب در مدرسه 5000 دنبال کننده ندارند.” “بسیاری از مردم مرا به خاطر اردک بودن در دبیرستان مسخره کردند ، اما همین افراد می خواهند با من دوست شوند زیرا اردک آنلاین شناخته شده است!”

پیام آلیس به کسانی که با نفرت روبرو هستند واضح است: “هرگز برای یافتن جایگاه خود در اینترنت دیر نیست.”

او در این باره می گوید: “روزی آنچه را که مورد تمسخر قرار می دهید باعث می شود مردم شما را دوست داشته باشند.” “این می تواند زمان زیادی طول بکشد و رسیدن به آنجا بسیار دشوار است ، اما ارزش آن 100٪ است.”

جو بد؟ آب از پشت اردک.

دیدگاهتان را بنویسید