دانشگاه شهید بهشتی به دنبال تشکیل شورای صنفی دانشجویی است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، سعدالله نصیری خدری در دوران تحصیل در خانه کوی پسران با جمعی از دانشجویان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رئیس دانشگاه شهید بهشتی دانشجویان را به گفتگو، معاشرت و هم اندیشی دعوت کرد و این موارد را از عوامل برون رفت از بحران و رفع مشکلات و مشکلات دانست.

در قسمت دوم این جلسه دانشجویان به بیان مشکلات و مشکلات خود پرداختند. از جمله مواردی که بیشتر مورد بحث دانشجویان قرار گرفت، مشکلات مربوط به خوابگاه، غذا و رفاه و مشکلات در حوزه آموزشی بود.

در ادامه دکتر به این سوال پاسخ داد. نصیری و اعضای هیأت مدیره و راهکارهایی که می توان برای حل مشکلات حوزه دانشجویی، فرهنگی و رفاهی در نظر گرفت را با دانشجویان در میان گذاشت.

دکتر. علیرضا طالب پور، معاون فرهنگی و اجتماعی؛ دکتر. علیرضا فارسی، معاون دانشجویی؛ دکتر. بهروز ابطحی، معاون پژوهش و فناوری ریاست جمهوری؛ حجت الاسلام و المسلمین رجالی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و گروه معاونت مدیریت دکتر نصیری کیدری همراه دکتر بود. نصیری کیدری در این دیدارها.