دانشمندان به عنوان شهروندان داغ ترین نقاط نیویورک را منعکس می کنند


بر اساس این پیش بینی ، آسمان آفتابی و حداکثر در دهه 80 – آب و هوای معتدل بر اساس استانداردهای تابستانی در نیویورک پیش بینی شده است. مسیرهای سایه دار پارک ساکورا در محله ارتفاعات صبح در منهتن باد و خنک بود. اما در همان ربع خورشید ظهر بخش باز ریورساید درایو را زمین زد و گرما از آسفالت تابش کرد.

این پدیده بود که باعث شد دکتر کریستین برانئون ، متخصص سنجش از دور ناسا را ​​در تابستان این روز در اواخر ماه ژوئیه به پارک ببرد ، جایی که او با حدود دوجین نیویورکی که داوطلبانه به اتومبیل های اطراف منهتن و برانکس نقل مکان کرده بودند ، ملاقات کرد و دما را افزایش داد. راه رفت

برانئون در حالی که میز تحویل اتاق را در سایه می کشد ، می گوید: “ما واقعاً جزیره شهری گرما را احساس می کنیم.”

این روز از انعکاس دما بخشی از تلاش ملی اداره ملی اقیانوسیه و جوی برای درک بهتر جزایر حرارتی شهری است: مناطقی که ساختمانهای متراکم ، بتن زیاد و یک پوشش درختی کوچک باعث می شود زندگی در تابستان بسیار گرم شود. گروه حمایتی یونایتد برانکس جنوبی و همچنین محققان موسسه زمین دانشگاه کلمبیا کار را در برانکس و منهتن هماهنگ کردند.

دکتر ملیسا باربر ، بنیانگذار South Bronx Unite و سازمان دهنده پروژه در مورد نقشه برداری می گوید: “دمایی که ما واقعاً می دانیم شبیه 70 یا 80 است ، و شاید حتی 90 درجه ، آن را چند درجه بالاتر احساس کنیم.”

دکتر ملیسا باربر (سمت چپ) با داوطلبان صحبت می کند تا گرما را در منطقه سبز ماریا سولا در 24 ژوئیه 2021 بازتاب دهند.

فلش

دکتر ملیسا باربر (سمت چپ) با داوطلبان صحبت می کند تا گرما را در منطقه سبز ماریا سولا در 24 ژوئیه 2021 بازتاب دهند.

ژاکلین جفری ویلنو

با افزایش دما در سراسر جهان و جمع شدن ساکنان جدید به شهرها ، جزایر گرم شهری حتی خطرناک تر خواهند شد. یک مطالعه جهانی منتشر شده در این ماه شامل 13000 منطقه شهری نشان داد که مواجهه شهری با گرما و رطوبت تهدید کننده زندگی از دهه 1980 سه برابر شده است. این تغییر تا حدی به دلیل افزایش جمعیت شهری بود که افزایش دما را برای افراد بیشتری هدف قرار داده است. سیاست تغییرات آب و هوایی نیویورک پیش بینی می کند که تا سال 2050 این شهر حدود دو برابر بیشتر از 90 درجه فارنهایت از روزهای 2020 تجربه خواهد کرد.

تابستان سوزان امسال تقریبا 650 نفر را به بخش آمبولانس شهر نیویورک فرستاد که بیش از میانگین چهار تابستان بود. بر اساس گزارشی که در سال 2017 توسط دفتر شهردار بیل دو بلاسیو تهیه شده است ، گرمای شدید بیش از هر نوع آب و هوای سخت دیگری را می کشد. اما برخی مناطق را بیش از سایر مناطق تحت تأثیر قرار می دهد.

مطالعات نشان می دهد که در محله های فقیرتر و مناطق با ساکنان رنگی بیشتر ، دمای تابستان بیشتر است. آرایشگر می گوید این به این دلیل است که این مکانها معمولاً متراکم ساخته شده اند – با آسفالت زیاد و درختان کمی در سایه.

او گفت: “ما از نظر بسیاری از ساختارها و زیرساخت ها که باید برای نوعی حرارت بافر نصب شود نادیده گرفته شده است.”

این تفاوت ها می تواند برای افرادی که در معرض گرمای شدید قرار دارند ، مانند کودکان و افراد مسن و همچنین افرادی که در فضای باز کار می کنند ، خطرناک باشد. گزارش شهر نشان می دهد که از سال 2010 تا 2019 ، هر سال حدود 10 نیویورکی بر اثر استرس گرمایی جان خود را از دست می دهند. سیاهپوستان نیویورکی دو برابر همسایگان سفیدپوست خود کشته شده اند.

دکتر لیو یون ، سازمان دهنده و دانشجوی دکتری در موسسه زمین می گوید: “افرادی که در مناطق بیشتر در معرض خطرات حرارتی قرار دارند ، کمتر به مراقبت های بهداشتی دسترسی خواهند داشت.” “تصادفی نیست”

ردیابی دما

کارت های دما به صورت جفت کار می کردند و در شهر از مسیرهای از پیش برنامه ریزی شده استفاده می کردند و سنسورهای دما پلاستیکی سفید از پنجره های مسافران اتومبیل خود آویزان بود. سنسورها در هر ثانیه فعال می شوند و تفاوت گرما و رطوبت در بلوک ها را ثبت می کنند.

برخی از داوطلبان در مورد پروژه از طریق گروه های مدافع آب و هوا شنیدند. دیگران توسط اعضای خانواده درگیر شدند. حداقل دو نفر از رانندگان تاکسی سابق بودند که از دانش عمیق خود در خیابان ها استفاده مجدد کردند. همه آنها شاهد تابستان سخت در نیویورک بودند.

فاتو دیوپ ، یکی از داوطلبان ، درباره گرمای هوا هنگام عبور از ترافیک ظهر با سنسوری که از پنجره ماشین به بیرون نگاه می کرد ، گفت: “من از آفریقا آمده ام ، بنابراین منتظر ماندم.” “اما خیلی گرم بود ، من فکر کردم ،” این چیست؟ “”

لیز مک میلان ، کمک خلبان ، که دیوپ را در گوشه و کنار یک مسیر از پیش برنامه ریزی شده رانندگی می کرد ، می افزاید: “گاهی اوقات اینجا در هارلم ، مانند هوای راکد است.” “شما این همه گرما را از بتن بیرون می آورید. تمام گرما از زمین می آید. تمام گرما از ساختمانها منعکس می شود. “

دو مرد در صندلی راننده و سرنشین یک ماشین نشسته اند و نقشه را نگاه می کنند.

کالوین باربر (چپ) و آلخاندرو موندا قبل از حرکت به مسیر بازتاب گرما ، مسیرها را مرور خواهند کرد.

فلش

کالوین باربر (چپ) و آلخاندرو موندا قبل از حرکت به مسیر بازتاب گرما ، مسیرها را مرور خواهند کرد.

ژاکلین جفری ویلنو

سازمان دهندگان این پروژه می گویند که یافته ها را تجزیه و تحلیل کرده و نقشه ها را در اینترنت ارسال می کنند. دانشمندانی مانند Braneon آنها را بر روی داده های دیگر قرار می دهند تا بهتر بفهمند که چگونه زیرساخت ها بر گرمای ما تأثیر می گذارد.

South Bronx Unite و گروه های دیگر می توانند از این نقشه ها برای ترویج پروژه های زیربنایی که گرما را از بین می برد ، استفاده کنند ، مانند پارک ها ، آب نما و مراکز خنک کننده – به ویژه در مناطق متروکه که بیشتر ساکنان رنگی در آن زندگی می کنند.

باربر گفت: “اگر از برخی از این داده ها استفاده کنیم ، می توان فرض کرد که می توانیم از چیزهایی مانند ساحل نیز لذت ببریم.” “ما همچنین می توانیم از چیزهایی مانند فضای سبز لذت ببریم. بنابراین اگر این می تواند یکی از راه های ترویج ایده عدالت باشد ، بیایید این کار را انجام دهیم. “

دیدگاهتان را بنویسید