دادگاه ها نباید آشوب ها را آرام کنند/ کلاهبرداران – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احد آزادی خواه ظهر جمعه در نشست مردمی 13 آبان همدان که در حسینیه امام خمینی (ره) همدان برگزار شد، با اشاره به منش طلبه ها در اوج انقلاب، گفت: 13 آبان ماه سال 1394 در این دیدار با همدانی و همدلی و همدلی و همدلی و همدلی و همدلی و همفکری های مردمی مواجه شدند. و گفت: دانش آموزانی که نفرت دارند مایه افتخار این کشور هستند و اکنون در این مراسم در سراسر کشور حاضر می شوند و می گویند بمیر برای آمریکا و بمیر برای اسرائیل.

وی گفت: دانشجویان با بستن روسری و در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی دشمن کسانی شدند که به عظمت این اسلام پی نبردند، مزدوران دلار و یورو قبول کردند و کمترین مزدبگیر و مزدور. .قوی و می خواهی ثابت کنی که دنیا می داند این چوب سخت دیر انقلاب است که گاهی باد بر آن بید سخت می وزد و مردم به جای سردی سرد می شوند.

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی افزود: امروز حضور دانش آموزان ما در سراسر کشور ایران، همیشه بزرگان اسلام نشان می دهد که تحلیلگران شبکه فارسی زبان از جمله افراد معروفی هستند که می گویند پاسداری می کنند. ارتباط کشور، این افراد و این دانشجویان از پلیس قطع شده است.

وی با بیان اینکه 43 سال است که آنها و اجداد و اجدادشان و کسانی که امام امت فرمودند سربازان ما هستند و درخت انقلاب را کاشتند و از این نهال محافظت کردند، گفت: امروز آنها باغی را به دنیا تحویل دادند. به نام ملت ایران باشد این چسب به مردم ایران نچسبد.

آزادی خواه با بیان اینکه این افراد هرگز حاضر نمی شوند برای نوامیس خیابان ها را به هم بزنند و آمبولانس هایی را که قرار است بیماران را به بیمارستان برسانند، به هم بزنند و آتش بزنند، گفت: دانش آموزان عزیز، پدر و مادر، مادر، معلم، شهید را فراموش نکنیم. حجاجی شهادت سلیمانی و شهادت همدانی به این دلیل است که از راه نماز بریده شدند و ابروی خود را بالا نیاوردند تا به تو آسیبی نرسانند.

وی با تاکید بر اینکه شرکای شما سلبریتی نیستند که تا زمانی که اتفاقی نیفتد فرار کنند و به جاهایی بروند که در آنجا تفریح ​​کنند و با جیب خود مردم ایران را گرامی بدارند، گفت: امروز دنیا باید بداند که دانش آموزان امروز دانشجو هستند. دوستان از دشمن موافق هستند و شما نمی خواهید دانش آموزان ما دچار اشتباه شوند و شما نمی توانید از آن جلوگیری کنید.

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی با اشاره به آیات قرآن ادامه داد: فراموش نکنید زمانی که ارتش و سپاه بعد از انقلاب به این درجه از قدرت نرسیده اند، دشمن هرج و مرج ایجاد کرد و کورکورانه کشته شد. رجایی، بهنر و شهید بهشتی، اما شما مقاومت کردید.

وی همچنین گفت: در این زمان که دنیا روی ما حساب می کند، منافقین و تجزیه طلبان باید بفهمند که جبهه ای که حاج قاسم ایجاد کرده، مقدمات ظهور امام زمان (عج) است.

وی با بیان اینکه با آمدن امام، شرق و غرب با هم متحد می شوند و خواست خدا این است که مظلوم را حاکم زمین کند، گفت: روزی تئوری آمریکا دشمن است. می خواهند مثل الان در خیابان ها جنگ بیاورند، اما مردم مصمم با آنها برخورد کردند و به لطف امام زمان (عج) به زودی زباله های آنها را جمع آوری خواهیم کرد.

آزادی خواه با بیان اینکه دشمن از قبل برای شما در خاورمیانه نقشه و نقشه هایی داشت اما همه بدانند خاورمیانه که قرار است برای آمریکا باشد تبدیل به مقاومت شده است، افزود: جمع آوری جوانان از افغانستان، پاکستان، لبنان، عراق و… سردار سلیمانی. و فاطمیون حیدریون و زینبیون را آفرید و به فضل الهی داعش را نابود کرد.

وی گفت: دانشجویان یادشان باشد روزی در سوریه دنیا گفتند بشار برود ولی مقام معظم رهبری گفتند بشار اسد بماند.

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی با اشاره به اینکه اکنون در ایران با کشتار دانش آموزان، شهدا و بسیجیان می خواهید ما را بترسانید، اگر امام خمینی (ره) دستور کشتن ما را نمی داد، کشور ما بیشتر بیدار می شود. . : امروز با سوزاندن قرآن و کشتن دانش آموزان، حجاب از سر ناموس شیعیان برداشته شد، کشتار، آتش زدن پلیس، نام این کشور را ترسو خواندند زیرا حکومتی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در داخل و خارج افراد مغرور نداریم، غرور غرور است، تصریح کرد: اگر فردی اختلاس کند محرک انقلاب و خائن به کشور است.

آزادی خواه گفت این مملکت مال سردار سلیمانی است نه امثال خاوری که او هم یک گنده استکبار است که می خواهد نام انقلاب را از درون عوض کند. قرآن را سوزاندند، مثل ابن ملجم، لشکر علی و آنها. خائن است

وی تاکید کرد: هرکس در این برهه با دست زدن به بیت المال امنیت و آرامش کشور را برهم بزند، بدون شک یک طایفه اطلاعاتی است.

وی با بیان اینکه صدای مردم این است که نظم در کشور برقرار شود و دادگاه ها باید اغتشاشگران را به اشد مجازات برسانند و ادامه داد: از نیروی انتظامی و سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین می خواهیم ایستاده ایم. با مردم برای گرفتن آزادی این کشور به نام زنان، زندگی و آزادی.