خودت رو جمع و جور کن

هر روز با افرادی صحبت می کنم که به دلایلی تصمیم می گیرند با بدبختی های خود در زندگی روبرو شوند. تراژدی واقعی این است که آنها واقعاً باور ندارند راهی برای تغییر سرنوشتشان وجود دارد. اما آنها می توانند، و من به شما خواهم گفت که چگونه.

بس است

درست است، کافی است. به خودت بگو… بارها و بارها. وقت آن است که عصبانی شوید و کاری برای آن انجام دهید. وقت آن است که مسئولیت کامل مسیر زندگی خود را به عهده بگیرید و دیگر سرزنش نکنید. صبر کردن برای آمدن شخص دیگری را فراموش کنید و فقط به شما یک زندگی کاملاً جدید بدهد. اگر چیزهای خوب در زندگی را می خواهید … لعنتی لیاقت آن را دارید. دست از سر ما بردارید و آن را انجام دهید. گذراندن زندگی با احساس پشیمانی و قلدری کردن موقعیت شما را تغییر نمی دهد یا شما را به جایی که می خواهید می رساند. در واقع، احساس بی کفایتی شما را افزایش می دهد و احساسات موذیانه ای را که شما را تحت فشار قرار می دهند، تداوم می بخشد.

خودت رو جمع و جور کن

از زمین خارج شوید و گرد و غبار خود را پاک کنید. اگر هنوز در حین مطالعه نفس می کشید، هنوز فرصت دارید. اما اگر تلاش نکنید هرگز متوجه نخواهید شد. وقت آن است که خود را جمع و جور کنید. چگونه افراد خوبی را در اطراف خود جذب می کنید که می توانند به شما کمک کنند؟ برای ایجاد فرصت های شغلی چه می کنید؟ برای اینکه خوش فرم شوید و آنطور که همیشه می خواستید به نظر برسید چه کار می کنید؟ هیچ رژیم غذایی مد روز شما را زیبا نمی کند. هیچ کس قرار نیست فقط به سراغ شما بیاید و به شما یک شغل 100000 دلاری در سال پیشنهاد دهد، و افرادی که می توانند به شما کمک کنند تا به آنجا برسید… خوب، شما آنها را در همان مکان ها با همان مکان ملاقات نمی کنید. افراد مسن تغییر خوب است. با این حال، از شما و از طریق شما می آید. این فقط به شما نمی رسد.

کارما یک عوضی است!

همه این صحبت ها در مورد قانون جذب وجود دارد. بله حتی من در مورد آن صحبت کرده ام. این مرحله جدید صید دهه است. کتاب و دی وی دی می فروشد و یکی را بسیار بسیار ثروتمند کرده است. با این حال، می توان آن را به یک عنصر بسیار قدیمی تر و رایج تر که همه ما را تحت تاثیر قرار می دهد خلاصه کرد. کارما کارما پاداش می دهد و کارما مجازات می کند. بنابراین، اگر می‌خواهید اتفاقات خوبی برایتان بیفتد، برای قرار دادن آن در چارچوب، مهربانی کنید و برای آن تلاش کنید. اگر نمی توانید از آن مراقبت کنید، تعجب نکنید اگر کارما همان مزخرفات قدیمی را به شما بدهد که در وهله اول شما را ناراضی می کند. به عبارت دیگر، فریب پدیده قانون جذب را نخورید و باور کنید که فقط به این دلیل که به چیزی فکر می کنید، آن اتفاق خواهد افتاد. اگر می خواهید زندگی تان بهتر شود، باید آن را محقق کنید.

دست از گوش دادن به احمق ها بردارید افرادی در اطراف شما خواهند بود که سر شما را از نظرات و ترس های خود پر می کنند. به یاد داشته باشید که اینها نظرات و ترس های آنهاست نه شما. چه خانواده و چه دوستان، هیچ چیز در سنگ اندازی نیست که شما مجبور به انجام توصیه های آنها باشید. این زندگی او نیست. مال شماست پس مسئولیت کامل آن را بپذیرید. خودتان تصمیم بگیرید و کار خود را انجام دهید. اگر کسی آن را دوست ندارد، فقط آن قسمت از خود را با او به اشتراک نگذارید. وقتی شروع به دیدن ثمره کار خود کردید، از این کار خوشحال خواهید شد!

هر کسی در زندگی یک انتخاب دارد. این انتخاب شماست که در جایی که هستید بمانید و کاری انجام ندهید… یا نه. اگر چنین است، پس از این که چقدر زندگی تان تلخ است، ناله نکنید و شکایت نکنید. یا می توانید انتخاب کنید که ما را دور هم جمع کنید و کاری در مورد آن انجام دهید. انتخاب باشماست. زمان برای هیچ کس ثابت نمی ماند. خودتو جمع کن و بیا بریم یک دنیای بزرگ وجود دارد که فقط منتظر است ببیند چه کاری می توانید انجام دهید!