خواننده گروه پالت برای «ژولیت و شاه» خواند / در ویدیویی ظاهر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان«ژولیت و شاه» کارتونی در ژانر رمانتیک-کمدی و موسیقی است که به اتفاقات تاریخی ساخت تئاتر غرب در ایران می‌پردازد. نعمتی خواننده گروه پالت یکی از اشعار این موزیک ویدیو و موزیک ویدیو را خواند. دسته بندی “ژولیت و پادشاه” به خوانندگان پیوست.

بهنام جلیلیان آهنگساز و میثم یوسفی آهنگساز این کارتون سینمایی هستند. بهزاد شهروند خواننده گروه بمرانی او همچنین از دیگر خوانندگان این کارتون موزیکال است.

در خلاصه فیلم سینمایی «ژولیت و شاه» به تهیه کنندگی آرمان رهگذر آمده است که جولی، بازیگری که به دنبال نام بود اما تازه وارد تئاتر شده بود، توسط ناصرالدین شاه برای ایفای نقش به ایران دعوت شد. نقش ژولیت در نمایشنامه. من آن را نمی دانستم شاه او برنامه های دیگری برایش دارد.»

این انیمیشن نیز اخیرا در جشنواره حضور داشت انیمیشن بین المللی انسی 022 تولید کنندگان و توزیع کنندگان در سراسر جهان مطلع شدند.

نابغه پدرام پس از انتشار «آخرین داستان» برای دومین بار با استودیو هورخش همکاری کرد. امین قاضی مدیر دوبلاژ این فیلم تکان دهنده است و سام استودیو صدای صداپیشگان فیلم ژولیت و شاه را ضبط می کند.

این فیلم سینمایی برای اولین بار است که اشکان رهگذر داوری این جایزه را بر عهده دارد.ساتوشی اکنون »در جشنواره بین المللی فانتزی 021 اضافه.

پیش بینی می شود فیلم سینمایی «ژولیت و پادشاه» در اواخر سال 1401 اکران شود.