“خفاش زن”: جاویس لزلی و رابین گیونز روابط خانوادگی “رقابتی” خود را مورد تکان قرار می دهند“CW” این هفته در فصل سوم پخش می شود زن خفاش استبا انتخاب فصل گذشته روی صخره ، با مادری به نام رایان وایلدر آشنا می شویم. شاید. در نقش بازیگر مشهور رابین گیونز ، جادا جت یک تاجر قدرتمند است که ممکن است فرزند خود را رها کرده باشد ، که در حال حاضر زن رسمی حمله کننده شهر گاتهام است ، اگرچه جیدا هنوز آن را نمی داند.

گیونس دسیدر در مصاحبه مشترک با لزلی گفت: “وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را در وحشت نگه دارد.” “تقریباً به نظر می رسد که می تواند رابطه ای رقابتی از جهات مختلف باشد ، اما من فکر می کنم او نمی داند چگونه با آن برخورد کند.”

اگرچه در پایان قسمت Jada فقط یک تیزر کوچک وجود دارد ، اما ما در قسمت اول یک صحنه عجیب دیگر را مشاهده می کنیم: Batwoman توسط کارآگاه Rene Montoya (Victoria Victoria Cartagena) مجبور شد با شرور آلیس (Rachel Skarsten) همکاری کند. شایان ذکر است که Cartagena قبلاً در FOX نقش یک شخصیت DC Comics را بازی می کرد گاتهاماگرچه این تکرار دیگری از پلیس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از لزلی و گیونز در مورد انتظارات رایان و جادا از جهان ، و همچنین احساس لزلی در مورد آماده شدن برای فصل 3 پس از انتظارات زیادی که در فصل دوم روبی رز جایگزین کیت کین شد ، ادامه مطلب را بخوانید.

حل کننده: پدیده ها ، انتظارات از شما و رایان به عنوان یک شخصیت در فصل 3 در مقایسه با فصل 2 بسیار متفاوت است.

یاویس لزلی: برای من ، من فقط سرگرم هستم. من از هر قسمت بسیار سرگرم می شوم تا بتوانم فیلمنامه را همراه با ستاره هایم ، با تولید ما ، تیم غرفه های شگفت انگیز و طراحان صحنه زنده کنم … شرکت در آن بسیار سرگرم کننده است. من نمی دانم که آیا این روند و این تجربه را با ایده انتظارات طی می کنم یا خیر. من فکر می کنم فقط سعی می کنم تا آنجا که ممکن است حضور داشته باشم زیرا بخشی از روند من در اینجا حتی نمایش من نیست. من فقط در ونکوور هستم. من در زندگی دیگری هستم. من برای اولین بار در اولین نمایش خود اجرا می کنم. شبیه “اوه” است. لایه های زیادی خارج از آن وجود دارد ، این تجربه بازی من با این شخصیت است. من دوست دارم تا آنجا که ممکن است حاضر باشم. سعی می کنم با انتظارات حرکت نکنم.

در مورد رایان ، من احساس می کنم رایان است … نه ، من معمولاً در زندگی خود با رایان شرکت نمی کنم ، احساس می کنم از یک سفر آمده ام بدون این که احساس کنم آنقدر شایسته هستم که کلاه و کاپوت بپوشم. حالا که وارد فصل 3 می شوم ، بیشتر سرگرم می شوم. اوه ، ما مشترکات زیادی داریم ، رایان و من. من مطمئن تر خواهم بود که بدانم “بسیار خوب. شنل و پوسته ای که دارند ، تغییر نمی کند. چه کاری می توانم برای تغییر وضعیت انجام دهم؟ چه کاری می توانم انجام دهم تا بر کسانی که قبلاً تحت تأثیر قرار نگرفته اند تأثیر بگذارم؟ من می توانم به آنها کمک کنم؟ و من از طرفداران بزرگ بتمن هستم ، او بخش بزرگی از داستان در Gotham است. او و بروس وین یک رمان داشتند. در نمایش ما نیست ، من فکر نمی کنم ما قصد داریم چنین بازی کنیم ، من مطمئن نیستم. چیزی از رابین بخواهم اما فقط باید بگویم که او بخش بزرگی از گاتهام و این داستان است و او مادر من بود …

رایان شخصیت اصلی است. رایان را به شخصیتی متصل کنید که کاملاً وجود دارد و ریشه در کمیک ها دارد ، بسیار زیبا و سرگرم کننده است که بدانید میراثی به جا می گذارد. این فصل بسیار جالب خواهد بود. در اینجا پویایی زیادی وجود دارد. لایه های زیادی وجود دارد. من بی صبرانه منتظر چگونگی شکل گیری همه چیز هستم ، زیرا فقط قسمتی را می خوانم که در آن زمان فیلمبرداری می کنیم.

خوب ، رابین ، به شما ، و جاویس ، یک پیراهن خوب. در پایان این قسمت ، ما متوجه می شویم که جادا احتمالاً مادر متولد رایان است. در مورد او چه می توانید بگویید؟ آیا او در خار رایان خواهد بود؟ شاید شکل یک معلم؟ کمی از هر دو؟

رابین گیونز: من احتمالاً کمی از هر دو می گویم. من فکر می کنم وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را متعجب نگه دارد. تقریباً به نظر می رسد که می تواند از جهات مختلف یک رابطه رقابتی باشد ، اما من فکر می کنم او نمی داند چگونه با آن برخورد کند. یاویسیا زیبا گفت منظورم این است … او اینجاست ، درست در چهره اش ، رایان. این کودک ، که او قرار نیست داشته باشد ، بخشی از زندگی او باشد و او قرار نیست بخشی از زندگی فرزندش باشد ، درست جلوی او ایستاده است. او باید با آن کنار بیاید. بخشی که از نظر من جالب و زیبا است نرمی اوست و بخشی از زندگی او که نمی تواند کنترل کند ، دقیقاً به این دلیل که او یک مادر است و فقط بچه هایش را بسیار دوست دارد. من فکر می کنم در زیر همه این سرها در ابتدا ، شاید او می خواهد کمی از او محافظت کند. خواهیم دید که چگونه با آن بازی می کنند.

همچنین در پایان قسمت ، ترکیب رایان از تیم دیگری را دریافت می کنیم. او در حال حاضر یک تیم Batwoman دارد ، اکنون او با رنه مونتویا و آلیس در حال همکاری است. او چگونه می خواهد همه این بخشهای مختلف زندگی خود را متعادل کند؟

لزلی: او اصلا از این موضوع هیجان زده نیست رنی مونتویا برای من یک شخصیت شگفت انگیز به عنوان یک دوستدار بتمن و طرفدار Batwoman است زیرا او از کمیک های اصلی است و به بسیاری از کمیک ها علاقه زیادی داشته است. ما او را می آوریم و ویکتوریا را داریم [Cartagena] خیلی خوب با او بازی کنید ویکتوریا نقش او را بازی کرد گاتهام برنامه تلویزیونی ، او برای دومین بار این شخصیت را بازی می کند. وقتی این شخصیت را ترسیم می کنید ، این شخصیتی است که دارای لایه های بسیار زیادی از نمایش است ، وقتی صحبت می کنیم که این نمایش واقعاً چقدر بهترین کار را برای خلق یک نمایش واقعی انجام می دهد.

به عنوان یک زن آفریقایی لاتین ، به عنوان یک زن همجنسگرا ، مانند همه این لایه های مختلف که ویکتوریا نیز مالک آن است ، این یک افتخار است که بتوانم آن را در نمایش ما ترکیب کنم. اما به هر حال ، رنه مونتویا … رنه مونتویا ، شما در مورد خار صحبت می کردید ، رنه مونتویا خار در چشم رایان است. او اکنون برای رایان دچار مشکل شده است زیرا رایان را مجبور می کند تا با آلیس کار کند و آنها از یکدیگر متنفر هستند. او کاری را انجام می دهد که واقعاً رایان را ناراحت می کند و سپس زندگی رایان را در میانه فصل بسیار دشوار می کند. رنه یک مشکل است. باشه؟ رنه یک مشکل است.

رایان کارهای زیادی انجام می دهد. واقعاً من را شگفت زده می کند که او هنوز هم می تواند به خوبی یک پدر پدر زن عمل کند و مردم را نجات دهد زیرا بسیار زیاد است. تمام زندگی او فقط یک آشفتگی است.

رابین ، من قسمت هایی را که روی صحنه گذاشتی دوست داشتم ریوردیلبه آیا ما به طور تصادفی خواهیم دید که چگونه مسائل را در اینجا حل می کنید زن خفاش است؟

داده شده: من دوست دارم. من واقعاً دوست دارم. بازیگر دیگری کارگردانی خواهد کرد. من مطمئن هستم که کارگردان جاویس خواهد بود. من افتخار می کنم. نمی توانم منتظر بمانم تا او کارگردان شود. فکر می کنم باید کمی در صف بایستم ، اما مواد CW بیشتری دارم که کارگردانی آنها را بر عهده دارم. بی صبرانه منتظر آن هستم. این گروه فوق العاده ای از افراد است. خدمه فوق العاده هستند. همانطور که گفتم ، من نمی توانم منتظر باشم که جاویس به من دستور دهد ، اما ای کاش نوبت من بود ، بله.

لزلی: رابین کارگردان بزرگی خواهد بود … من امروز به این اندازه نمی توانم منتظر ما ، به عنوان کارگردان زن ، باشم. به طور کلی ، من در مورد نمایش ما صحبت نمی کنم. نمایش ما کار فوق العاده ای انجام می دهد ، اما امروزه ما اغلب این کار را نمی کنیم. من فکر می کنم زنان کارگردان ویژگی خاصی دارند. این مورد خاص آنهاست … یادم می آید اولین باری که تحت فرمان یک زن قرار گرفتم. او به من گفت: “دوست دارم مطمئن شوم که از زاویه ای عکس می گیرم که همیشه بسیار ستودنی است …” من می گویم: “خدا. بله. من آن را دوست دارم.”

به نظر می رسد پدیده ها می توانند نوعی عاشقانه بین رایان و سوفی داشته باشند. آیا چیزی وجود دارد که بتوان در این مورد تمسخر کرد؟

لزلی: من تیزر خوبی نیستم. فقط جلوی خودم را نمی گیرم صادقانه بگویم برای من بسیار آسان است. نمی دانم چه می توانم بگویم و چه چیزی نمی توانم بگویم. من می گویم که در ابتدای فصل آنها بسیار مبهم بودند. فکر می کنم می توانم این را بگویم ، اما فکر می کنم در پشت دوستی و رابطه آنها لایه های زیادی وجود دارد که همچنان شرایط را پیچیده می کند. من نمی دانم. در حال حاضر ، من هنوز واقعاً چیزی را احساس نکرده ام و فقط قسمتی را که در حال فیلمبرداری هستم خوانده ام. نمی دانم آینده چه خواهد شد.

این مصاحبه برای وضوح و مدت زمان ویرایش شده است.

مادر بزرگ چهارشنبه ها از ساعت 21 تا 20 پخش می شود.

کجا باید تماشا کرد زن خفاش است

دیدگاهتان را بنویسید