«خبر» از مینی سریال سخت‌تر بود / شعار بد نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانمحمدجواد موحد، تهیه کننده سریال «تازه وارد» از این پخش می گوید سریال وی از امشب در شبکه سوم سیما در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ساخت این سریال باید از یکی باشد. مینی این یک سریال 10 قسمتی است تاریخ پیچیده تر است. ما 11 قسمت داشتیم که هر قسمت داستان، بازیگران و لوکیشن های متفاوتی داشت ناهمسان و ما حتی همان مکان یا بازیگر را در قسمت ها نداشتیم.

وی افزود: حدود 30 بازیکن اصلی و حدود 45 بازیکن حامی حضور دارند که این تعداد چند برابر است. مینی دسته های بزرگ به اندازه 40 دسته برده است. قرار بود این 11 قسمت در 20 مکان انجام شود اما ما 150 مکان داشتیم. تورهای استانی هم در این چند قسمت که یکی دو روز بود به مشهد و قم و قزوین رفتیم و البته این گروه. بیاور تیم سریال و دیگر مکان های شهری کار سختی هستند.

این تهیه کننده همه چیز در مورد موضوع است زایمان در این سریال در قالب داستانی که شکوفا می شود بیشتر اینها وی افزود: به فرض اینکه کار بچه ها را بشناسم، بنظرم جنبه داستانی سریال آنقدر پررنگ است که موضوع بیرون نمی آید و مخاطب را آزار نمی دهد. برخی از موضوعات به طور کلی گل هستند بیشتر اینها و شعار نباید بد باشد. برخی از تم ها فقط به شکل گل مناسب هستند درشتش و صحبت کردن در مورد آنها در چند لایه بسیار دشوار است. با این حال، سعی کردیم داستان های بیشتری بگوییم و داستان های جالبی بگوییم که مردم در آن شرکت کنند.

وی همچنین درباره پخش این یازدهمین سریال از شبکه سه که معمولا بازی های ورزشی مختلف را به صورت زنده پخش می کند، بیان کرد: معمولا بازی های فوتبال مختلفی از شبکه پخش می شود، اما فکر می کنم مشکلی ایجاد نمی کند و امیدوارم این اتفاق بیفتد. ارسال هر شب