خبرنگار ناظر جامعه و چشم کشور است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید حسن عاملی در خطبه نماز جمعه این هفته شهر اردبیل با بیان لشکر کشی آمریکا برای کشتن ایمن الظواهری گفت: آمریکا در این هفته دنیا را در تبلیغات پر از افتخار کرد. که ما رهبر القاعده، ایمن الظواهری، و جهان را کشتیم، او و القاعده را از بین بردیم.

وی با تحلیل شرایط و امکانات دموکرات ها در آمریکا گفت: اکثر کارشناسان و تحلیلگران می گویند که حزب دموکرات آمریکا در انتخابات آتی یعنی انتخابات کنگره در اواسط ماه به وضوح شکست خواهد خورد. مکان‌هایی در ایالات متحده اکثریت جمهوری‌خواهان می‌خواهند او سرنگون شود، بنابراین او همه جا خودش را می‌کوبد و مانند یک غریق سعی می‌کند هر کاری انجام دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با طرح پرسشی درباره کشتار آمریکایی ها گفت: دولت آمریکا در سال های اخیر چهار نفر اسامه بن لادن، زرقاوی بغدادی و ایمن الظواهری را کشته است. چند سوال. آمریکا بن لادن و پسرش حمزه را کشت، البته او گفت که او را کشته است، اما او اجساد را نشان داد و گفت در دریا دفن شده اند.

آیت‌الله عاملی افزود: از مجموع این موارد مشخص می‌شود که این میکروب‌ها مزدور، مزدور و ساخته‌شده توسط آمریکا و سیا هستند و زمانی که تاریخ مصرف آنها تمام شد، آنها را می‌کشند و منتظر می‌مانند تا به عنوان قتل کشته شوند. کارت پیروزی رئیس جمهور آمریکا، یعنی همه اینها کارت انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا برای جلب اعتماد مردم آمریکا شده است.

وزارت اطلاعات با قدردانی از دستگیری تروریست هایی که قصد انجام عملیات انفجاری در مراسم عزاداری را داشتند، خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات 10 تروریست وهابی صهیونیست داعش را که از ترکیه و عراق برای منفجر کردن بمب ویژه وارد ایران شده بودند دستگیر کرد. ملاقات. ما از شما بسیار سپاسگزاریم.

آیت الله عاملی افزود: نخبگان اطلاعات سربازان گمنام امام زمان(عج) از ابتدای خروج از ترکیه و عراق این افراد را زیر نظر داشتند. .

رئیس شورای فرهنگی استان اردبیل با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبر نویسی برای نشان دادن حقایق و زمینه ساز نعمت بزرگی برای خاطره – واقعاً برای انسان مقدس است و همه باید از نشان دادن آن خوشحال شوند. حقیقت، فرار کن از واقعیت یا ترس از واقعیت یا ترس از واقعیت تحلیل مانع اصلی پیشرفت است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: خبرنگاران چشمان کشور، حافظان حقایق و نترس ترین جاسوسان جامعه هستند.

آیت الله عاملی تصریح کرد: حکومت های خودکامه در سایه بی تفاوتی کشور به زندگی خودکامه خود ادامه می دهند.

امام جمعه اردبیل با بیان ویژگی های خبرنگاران آرمان گرا گفت: خبرنگاران آرمان گرا نیز با قداست قلم و مصالح کشور معامله نمی کنند. مسیر منافع شخصی است و نه ابزاری به اصل مطلب و حرمت قلم در کتاب مقدس است.خبرنگاران در دنیا در معرض خطرات فراوانی قرار دارند.