حکومت مبتنی بر توحید و مردم سالاری دینی دو رکن انقلاب اسلامی هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مهدی طاهری شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد رحلت و قیام امام خمینی (ره) در ۱۵ خرداد، گفت: هیچ پیامبری بدون اطلاع مردم برای برقراری عدالت و انصاف مبعوث نشده است. : تمام فعالیت های دینی و مقدس قیام در برابر حق است.

وی درباره قیام 15 خرداد گفت: امام خمینی (ره) بر اساس الگوی امامت نظریه ولایت فقیه و مردم سالاری دینی را توسعه دادند.

رؤسای جامعه تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه اساس حقانیت امام (ره) نگاه به مردم است، گفتند:

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه آرزوی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم تحقق حق و حق است، ادامه داد: در هر انقلاب پیامبر، شیطان وارد می شد تا آن را محال کند و در انقلاب اسلامی نیز دشمنانش تلاش کردند. هر استراتژی برای جلوگیری از دستیابی به این مهم.

وی گفت: از دیدگاه امام خمینی (ره) حکومت مبتنی بر توحید و مردم سالاری دینی دو رکن اصلی انقلاب اسلامی است.

رئیس انجمن تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مردم برای اقامه حکومت خدا به میدان آمده اند، تصریح کرد: اما برخی از علمای غربی به جای استقلال کشور و ارزش های ملت به دنبال غربی کردن کشور هستند. آنچه در غرب می بینیم تمدن نیست.

حجت الاسلام طاهری گفت: امام (ره) به ما آموخت که باید با شیطان بزرگ و غدد سرطانی مقابله کنیم.

وی دستگیری نفتکش‌های ایرانی در روزهای اخیر را مورد تاکید قرار داد و افزود: ایران در مدت کوتاهی دو نفتکش ایرانی را دستگیر کرده است که نشان می‌دهد می‌توان ناآرامی‌های برخی کشورهای کوچک را خواباند. اما بزرگترین مسئولیت ما رویارویی با آن است.» با آمریکا و اسرائیل.

رؤسای انجمن تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کردند: راهبرد انقلاب سازی و حکومت اسلامی، به میدان کشیدن مردم و دوم پذیرش استراتژی دشمن است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به اینکه دشمن از اول انقلاب چهار راهبرد برای ضربه زدن به انقلاب داشت، تصریح کرد: یارگیری اولین راهبرد دشمن یعنی تلاش برای سربازگیری در میدان بود، دشمن قیام می کند تا مشکل ایجاد کند. در میان مردم

وی ادامه داد: دشمن وقتی دید نمی تواند به این نتیجه برسد، روش دوم یعنی استفاده از فرمانده نظام را انتخاب کرد.

رئیس انجمن تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انقلاب فراز و نشیب های خود را داشته است، افزود: حضور مردم در میدان یکی از مهمترین سرمایه های انقلاب اسلامی است که دشمن آن را به دنبال دارد. تلاش برای تضعیف است.”

حجت الاسلام طاهری با اشاره به اینکه دشمن معتقد است اگر می خواهید کشوری را اداره کنید باید اراده مردم را تغییر دهید، گفت: دشمن در تلاش است تا افکار مردم را تغییر دهد.