حمله هکرهای ایرانی و اخبار جهان به وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی – خبرگزاری مهربه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، منابع عبری زبان از حملات سایبری گسترده به برخی از اردوگاه های رژیم صهیونیستی از جمله سایت وزارت بهداشت این رژیم خبر دادند.

این منابع مدعی شدند که منشأ این حملات در عراق و ایران بوده است.

بر اساس این گزارش، این حمله سایبری منجر به اختلال در سایت های مرتبط با وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی و همچنین مرکز اطلاع رسانی جنگ کرونا در این کشور شد. همیشه آویو وی یکشنبه گذشته اعلام کرد که به دلیل نارسایی های سیستمی، امکان پر کردن «فرم ثبت نام در همیشه آویومهمانان مجاز به تصمیم گیری برای ورود نیستند.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی نیز در حساب کاربری خود در توییتر حضور دارد اضافه کردن گفت وب سایتش هک شده و اکنون تنها است بر آه تو PI داخلی برای کاربران خارجی باز و بسته است.

این دومین حمله آنلاین به زیرساخت های رژیم صهیونیستی در هفته های اخیر است. زیرساخت های رژیم صهیونیستی ماه هاست درگیر حملات سایبری است. به سختی هفته ای می گذرد که بخش هایی از این رژیم حملات آنلاین نداشته باشند. در پاییز سال گذشته و در طول کنفرانس وجود دارد همیشه آویومقامات ارشد سایبری این رژیم تاکید کرده‌اند که دوران کرونا آسیب‌پذیری‌های بی‌شماری را در بخش سایبری برای آنها ایجاد کرده است. حدود 9 ماه از آن زمان می گذرد و رژیم صهیونیستی همچنان در حوزه امنیت آنلاین بسیار ضعیف و آسیب پذیر است و به نظر می رسد صهیونیست ها نتوانسته اند برای ارتقای امنیت آنلاین اقدامی انجام دهند.