حمله داعش به استان دیالی عراق / 5 نفر شهید شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صابرین نیوز، منابع رسمی عراقی اعلام کردند باقیمانده اعضای گروه تروریستی داعش از شهروندان این استان هستند. دیالی مورد حمله و تعقیب قرار گرفت.

اعضای داعش می توانند از نارنجک های دستی و تفنگ های تک تیرانداز برای حمله به مردم منطقه استفاده کنند.عبارت» در استان ها دیالی اما نیروهای طرفدار عراق به سرعت وارد عمل شدند و اوضاع را تحت کنترل گرفتند. برای بدست آوردن او آن را دریافت کرد.

این در حالی است که حملات اعضای داعش نیز باعث کشته شدن افراد زیادی و در نتیجه آن شده است ان حداقل پنج نفر از جمله سه کودک شهید و شش نفر دیگر مجروح شدند.

این اولین بار نیست که بقایای داعش به حملات خود در عراق ادامه می دهند. دیروز هم ذیل حمله این نیروهای تروریستی موضع ارتش عراق در استان است انبار یک نفر کشته شد، هرچند آماری از تعداد مجروحان و خسارات مالی ناشی از پایگاه نظامی ارتش عراق هنوز در رسانه ها گزارش نشده است.

سابق و ظرف چند ماه آن منبع امنیتی وارد می شود مردم شعبه عراق در استان انبار هدف گیر و انهدام تجهیزات عناصر گروه تروریستی داعش در غرب شهر الرمادی گزارش شده است.

بر اساس گزارش پلیس مردم شعبه اعتصابات در مناطق کویری شهر شکارچی در غرب واقع شده است الرمادی و با استفاده از اطلاعات دقیق نیروهای متجاوز، در از بین بردن عناصر تروریستی داعش موفق بوده اند.