حملات استعمارگران صهیونیست به فلسطینیان در الخلیل – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ما، منابع فلسطینی از حملات ساکنان صهیونیست به فلسطینیان در الخلیل در ساحل غربی و زخمی شدن چند فلسطینی پس از شلیک گاز اشک آور توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، یک منبع محلی گفت: چند تن از ساکنان کریات اربا به فلسطینیان در منطقه جابر در شرق الخلیل حمله کردند و به خانه‌های آنها حمله کردند و آنها را سنگسار کردند.

این منبع افزود: نظامیان صهیونیست به این منطقه حمله کردند و به سمت فلسطینی هایی که قصد مقابله با صهیونیست ها را داشتند، گاز اشک آور شلیک کردند.

منابع فلسطینی از زخمی شدن چند فلسطینی بر اثر استعمال گاز اشک آور خبر دادند.

شایان ذکر است که مناطق مختلف ساحل غربی هر روز شاهد درگیری بین فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست است.

در همین حال «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش اسلامی حماس پیشتر از درگیری مسلحانه رزمندگان مقاومت با رژیم صهیونیستی در شهر رام الله صحبت کرده بود.

بر اساس این گزارش، وی در این باره گفت: روحیه مبارزه و انقلاب در میان صفوف جوانان کرانه باختری در حال افزایش است. مردم کرانه باختری مصمم هستند که آنچه انجام شده را تحمل نکنند.

سخنگوی جنبش ضد اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: جوانان کرانه باختری نمی‌خواهند زیر یوغ سیاست‌های اشغالگر قرار گیرند. در حال حاضر مسیر اعتراض از غزه به جنین، نابلس و رام الله کشیده شده است.