حماس: جنایات رژیم صهیونیستی به مرور زمان فراموش نمی شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که کشته شدن کفر قاسم در سال 1956 به عنوان یکی از فجیع ترین جنایات صهیونیست های فتح و اشغال صهیون برای همیشه در ذهن ملت فلسطین باقی خواهد ماند. . ساکنان سرزمین های اشغالی در سال 1948.

این مراسم در بیانیه ای به مناسبت شصت و ششمین سالگرد کشتار وحشیانه کفر قاسم که در آن 49 نفر از جمله 6 زن و 23 کودک کشته شدند، بر داستان سیاه دشمن صهیونیستی از جمله کشته شدن کفر تاکید شد. قاسم و جنایات دیگرش تاکنون، دولت نقاب از چهره واقعی این رژیم تروریست و جنایتکار بر می دارد.

حماس تصریح کرد: کشورهای اسلامی و عربی و نهادهای بین‌المللی باید در برابر این جنایات دست به دست هم دهند و در همه زمینه‌ها برای افشای جنایات رژیم صهیونیستی و شکست تلاش‌ها برای الحاق رژیم صهیونیستی به آن در منطقه و دستگیری سران جنایت تلاش کنند. در این منطقه. محاکم بین المللی برای تعقیب و مجازات.

این جنبش خاطرنشان کرد: جنایات دشمنان صهیونیست در حق ملت فلسطین با گذشت زمان فراموش نخواهد شد و ملت فلسطین هرگز این جنایات را فراموش نخواهد کرد و تا زمان آزادی سرزمینش و بازگشت به مبارزه و مقاومت ادامه خواهد داد. به او. .