حل مشکل شهر جدید مهستان باید در اولویت قرار گیرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر مجتبی عبدالهی ظهر f هارشنبه ابراز نارضایتی از اجرای تصمیم جلسه قبل برای حل موضوع شهر جدید مهستان، گفت: تمامی ادارات اجرایی و ادارات رسان استان در حال کار است اما به دلیل عدم هماهنگی مسئولان شهر جدید مهستان، روند اقدام و برنامه ریزی مطلوب نیست.

وی ادامه داد: طی دیدارهای مردمی و بازدید میدانی از مسائل و مشکلات مردم. شهر جدید من این را طی یک جلسه خصوصی یاد گرفتم تا بخش بزرگی از انسداد برنامه را برطرف کنم ریختن ما انجام دادیم.

عبداللهی گفت: شرکت ساختمانی و پیمانکاران مربوطه قول داده اند که در زمان مقرر مصوبه را انجام دهند اما زمان بندی خیلی دیر شده است.

وی افزود: از این رو انتظار می رود در کمترین زمان ممکن به وظایف خود عمل کنند.

استاندار البرز گفت: باید درک متقابلی از مشکلات مردم داشته باشیم و تحت عنوان نمایندگان این نظام مقدس را اعضای خانواده خود بدانیم.

وی همچنین گفت: مدیران شرکت عمران شهر جدید و شهردار این شهر باید همواره با مردم دیدار و گفتگو کنند و مطالبات آنها را در نظر بگیرند و برای رفع مشکل تلاش کنند.

عبداللهی گفت: مدیر آنجا شهر جدید بایستید و شاهزادگان کاملی داشته باشید که دور هم جمع شوند و برای حل مشکلات با هم کار کنند.

وی افزود: باید از عملکرد مدیریت در این حوزه راضی باشیم شهر جدید مهستان باید افزایش یابد زیرا توجه به آن در سفرهای منطقه ای مهم است ارزیابی آن رفته.

استاندار البرز در این جلسه با توجه به مصوبه جلسه قبلی از مسئولان مربوطه خواست تا گزارشی از دستاوردها داشته باشند و نسبت به تاخیر در طرح به شدت هشدار دادند.

در نهایت استاندار البرز با جمعی از متقاضیان مسکن مهر در شهر جدید مهستان به گفتگو پرداخت.