حضور کرد در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات کشور – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانعیسی فلاحی گفت برو وی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هر دو سال یک بار یک نفر از بین مدیران رسانه های کشور انتخاب و در هیات نظارت بر مطبوعات کشور حضور می یابد.

وی افزود: فراخوان ثبت نام و ابلاغ انتصاب مدیران مسئول از طریق پیامک و همچنین از طریق رسانه های مختلف به تمامی مدیران مسئول در رسانه های کشور ابلاغ شده است که تعداد 2764 نفر توانستند رای دهند و رای دهند. ، که 26 کردستانی تعداد واجدین شرایط هستند.

فلاحی خاطرنشان کرد: پس از ثبت نام مدیران مسئول از استان های مختلف کشور، دبیر نظارت بر مطبوعات با احراز شرایط مدیران مسئول در انتخابات نوزدهم و گذشته، 258 نفر تایید صلاحیت شدند.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: کاهش یافته ساعدی مدیر ماهنامه فرهنگی و اجتماعی کردی واری همچنین وی به عنوان تنها نماینده رسانه کردستان مراحل تایید صلاحیت نامزدها را در هیات نظارت بر مطبوعات طی کرد و مدیران رسانه اقلیم کردستان و سایر مناطق کشور می توانند از این فعال رسانه ای کردستان حمایت کنند. با وارد کردن شماره 2207 در 8 آبان ماه جاری.

وی افزود: انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات در کشور از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 8 آبان ماه از ساعت 10 صبح آغاز و تا ساعت 14 همان روز ادامه خواهد داشت. .