حضرت امام خمینی (ره) نسبت به حفظ حریم و حریم خصوصی مردم بسیار حساس هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در آغاز هفته قیامت و در مراسم تجدید میثاق آرمان امام(ره) اظهار داشت: قوه قضائیه تقدیم شهادت کرده است.خیلی ها برای انقلاب اسلامی.

اژه ای با بیان اینکه امام راحل عنایت ویژه ای به حفظ حقوق فردی داشتند، گفت: امام راحل فداکاری کرد و خدایی شد و با عشق ورزیدن به مردم توانست در مقابل خود بایستد و افتخاری در این عصر است. هیچ نگرانی یا ترسی وجود ندارد. زمین ساییده شده است.

رئیس کل دادگستری ادامه داد: امام راحل فرمودند اداره باید عادلانه و در خدمت مردم باشد و اگر اینطور باشد برای همیشه ماندگار است.

وی گفت: امام خمینی (ره) با تکیه بر ایمان به خدا و حمایت مردم توانست انقلاب بزرگی را در این دوران به وجود آورد.

محسنی اژه ای افزود: امام بزرگوار ما در حفظ حریم و راز مردم بسیار حساس بودند و همگان و به ویژه مسئولان را به اتحاد و همدلی توصیه می کردند.

وی ادامه داد: همه شما به ویژه همه عزیزان در قوه قضائیه از اول انقلاب می‌دانید و توصیه امام برای حفظ حقوق همه به‌ویژه مجرمان و متهمان را می‌دانید.

رئیس کل دادگستری ادامه داد: امروز در هفته قیامت و در آستانه میلاد شهید بهشتی با امام آخر تجدید میثاق می کنیم تا نهایت تلاش خود را انجام دهیم و می توانیم از آرمان های امام و انقلاب دفاع کنیم. و شهدا.»

وی گفت: خداوند به ما توفیق دهد که دست مفسدان را در این سنگر قطع کنیم و در این مکان به مطالبه حق مظلومان برای گسترش عدالت اقدام خواهیم کرد.

همچنین در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، تولیت امام راحل، گفت: دوره جدید مدیریت برادران اژه‌ای در بین قوه قضائیه با 40 سال سابقه در دستگاه قضایی همراه است.

او گفت: «این تجربیات واقعاً به تحقق عدالت در کشور کمک خواهد کرد.