حرکت در دیپلماسی به ویژه کشورهای همسایه دولت سیزدهم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در سخنانی بین فرمایشات خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 30 خرداد) پرسشنامه اسلامی، گفت: امیدواریم دولت به دلیل محدودیت زیرساخت ها در این زمینه توجه ویژه ای داشته باشد. مشهد مقدس.» شهر داشته باشید و پول مورد نیاز زیارت را با آرامش و آسایش اهدای پول مورد نیاز اهدا کنید.

نماینده مردم مشهد در پرسشنامه اسلامی با اشاره به اینکه در اولین سالگرد انتخابات 1400 قرار داریم، تصریح کرد: زمانی عده ای تلاش می کردند کشور را به نقطه جوش برسانند و در این راستا اقدام کردند. چیزی را فدا نکرده اند با اینکه توانستند این واکسن را به کشور معرفی کنند، اما با هر نوع مراقبت و فعالیتی که کشور را امیدوار کند مخالف بودند. گفتند ما باید کاری کنیم که اجساد مردگان را در خیابان ها و خیابان ها پیدا کنیم تا ملت را مجبور کنیم که همه شروط قانون خدا را در صورت تقاضا بپذیرند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران! آیا روزی را به خاطر دارید که کشوری پانزدهمین سالگرد استقلال گندم خود را جشن گرفت که در زمان تغییر دولت مجبور شد 50 درصد گندم را وارد کند؟

پژمان فر گفت: کشورهایی که به کشورهایی مانند عراق و افغانستان انرژی و برق صادر کرده‌اند، چه روزی است که هفته‌ای یک یا دو بار به تعطیلی یک چهارم کارخانه‌ها و مزارع فولاد کشور به دلیل کمبود برق فکر کنند. هیدیو.

اعضای هیئت رئیسه اصل 90 پرسشنامه اسلامی ادامه دادند: از دست دادن دستاوردها در 8 سال اتفاقی نبوده است. با یک الهیات نقطه جوش، 8 سال کشور را در لبه پرتگاه نگه داشتند.

نمایندگان مردم مشهد در پرسشنامه اسلامی تاکید کردند: اقدامات دولت سیزدهم مانند روابط دیپلماتیک به ویژه با کشورهای همسایه نویدبخش رشد اقتصادی است -اقتصاد، رشد گردشگری، واکسیناسیون و تلفات صفر در کرونا، برقراری بخشی از شرکت. داشتن فضاهای بسته، سفر به استان ها برای حاکم شدن دموکراسی و آزادسازی سواحل به نفع مردم مهم است.

پژمانفر گفت: دولت باید کاری کند. ابتدا باید نیروهای خرد و کلان در کشور بدون اعتقاد به نظام مورد بررسی مجدد قرار گیرند و مشکلات و مسائل به مردم گفته شود. مجلس برای کمک به دولت سخت کار می کند.

عضو هیئت رئیسه کمیته ماده 90 پرسشنامه اسلامی گفت: با توجه به آزادسازی قیمت برخی کالاهای اساسی، پیشنهاد می‌شود روش‌ها و الگوی جدیدی برای نظارت و کنترل بازار جایگزین شود. برای مردم کمتر موثر است. «و مردم باید به جای شناسایی و مجازات متخلفان، نظارت دولت را برای جلوگیری از تخلفات ببینند.

وی افزود: با توجه به تورم فعلی و افزایش قیمت برخی از مایحتاج اولیه، لازم است در میزان حقوق بازنشستگان تجدید نظر شود.

پژمان فر گفت: با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش جابجایی حدود 8 میلیون خانه استیجاری، کنترل اجاره بها با کنترل بیشتر اداره کل امری ضروری است. در خصوص یکسان سازی حقوق کارکنان و کنترل نظام پرداخت در بین بنگاه های دولتی، خصوصی و دولتی و پاداش هیأت مدیره و مدیران، دستگاه اجرایی نیازمند بررسی و نظارت بهتر دولت است. .

نماینده مردم مشهد در پرسشنامه اسلامی با اشاره به اینکه با توجه به تغییرات عمده جهانی در ماه های اخیر، دولت باید به امنیت غذایی بیشتر فکر کند، گفت: با توجه به شعار سال دولت جدید باید پرداخت کند. توجه ویژه به کارهای روستایی