حاشیه های اختتامیه مسابقات بین المللی قرآن / ریاست جمهوری نیامد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آئین اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم شامگاه امشب چهاردهم اسفندماه با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حجت الاسلام حمید محمدی دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی حجت الاسلام سعدی جلسه از بشارت اعظم و شریعت صلح ابوالقز بشارت بزرگ داده است.

این مراسم بنابر اطلاع رسانی های قبلی با حضور الاسلام رئیسی رئیس جمهور برگزار می شود، اما در واپسین جلسه آئین اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات این حضور لغو شد.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط هادی موحد امین رتبه نخست و قهرمان سی و هشتمین دوره مسابقات بین المللی در رشته قرائت آغاز شد و سپس مجید یراقبافان به اجرا و خوشامدگویی به مهمانان پرداخت.

سپس حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با قرائت آیاتی از قرآن و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: امسال منور به دو نیمه شعبان بود و امیدواریم به برکت امام زمان (ع) کشور ما برکات زیادی در پیش داشته باشید و در مسیر زندگی باشید. هدایای کاهنان و اعمال عهد خداوند.

وی با اشاره به عدم حضور رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور قصد تشریف فرمایی دارد و گویا عارضه های پدید آمده است در حالیکه دل و قلب و جانشان در این فضا است و آرزوی توفیق و ابلاغ سلامشان را برای همه.

قانون صلح با اولیای الهی از رحمت شیخ رئیس در خانه خداوند گفت زنا نکنید. قیمت قیمت در پرتره تصویر که برای یافتن در نژاد بشر استفاده می شود بسیار مهم است.

و به آنها گفت: نان آن را نخورید و نان آن را نخورید.

رؤسای کاهنان و کاتبان در همان ساعت خواستند که بر او دست بگذارند. مطمئن شوید که آنچه را که می دانید می دانید.

و او به آنها گفت: «خداوند، خدای صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می‌گوید.

حجت الاسلام غیر فعالی توسعه فعالیت های قرآنی را در سازمان اوقاف و امور و استفاده از ظرفیت ها را اولویت دانست و گفت: چند هزاری بقاع متبرکه در سال جدید این ظرفیت ها ذیل برنامه های روخوانی ترتیل، و حفظ خواهد بود و چنین فعالیت هایی را در بقای من. برادر شوهر گفت همچنین وظایفی قرآون ساماندهی قرآ و امور خیرون بیایدوار کرده که امیدواریم از.

همین امر در مورد طمع و کینه نیز صدق می کند.

پس از مرگ پادشاه اسرائیل، او از شهر بیرون رفت و به خانه پادشاه رفت.

سپس محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسماعیلی به بیان سخنانی پرداخت و در این راستا نگاه دولت را متوجه فعالیت های دانسته و استفاده از قرآن های موجود در دولت را مهم برشمرد.

بالاخره باید از سرزمین مصر بیرون می رفتی.