حادثه درگیری و تیراندازی با دختران در بوشهر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، جانشین فرمانده انتظامی استان در واکنش به انتشار فیلمی مبنی بر اقتدار چند زن جوان بوشهری گفت: حدود دو ماه پیش دختر 13 تا 16 ساله ای که دوست پسر قدیمی داشت. به دلیل اختلافات شخصی از هم جدا شدند شورش آماده باشید و مشکلات خود را در بحث حل کنید.

سرهنگ صالحی ادامه داد: پس از دقایقی صحبت دختران همدیگر را ندیدند و درگیر شدند اما یکی از دختران با چاقو قدرت نشان داد. آه تو توسط یکی از دوستان، او سعی می کند به دو طرف ضربه های مکرر بزند.

وی گفت: از سوی دیگر یکی از افراد حاضر در محل از صحنه درگیری فیلم گرفت و پس از حدود دو ماه اقدام به انتشار این فیلم در شبکه های اجتماعی کرد که باعث فساد اذهان عمومی شد. .

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کمتر از 24 ساعت از انتشار این فیلم نگذشته بود که عملیات شناسایی فرماندهی انتظامی استان بوشهر با همکاری کارشناسان پلیس فتا آغاز شد و صبح روز چهارشنبه همه دختران درگیر درگیر و درگیر شدند. ویرایشگر فیلم. به کلانتری دعوت شد و پس از تکمیل به منظور اصلاح و جلوگیری از اقدامات مشابه، تحقیقات مقدماتی تحت خدمات مددکاری اجتماعی و مشاوره مرکز مشاوره فرهنگی و اجتماعی قرار گرفت و در عین حال، کنترل‌های قانونی نیز انجام شد. کار کردن