جوانان جامعه اسلامی نباید به حاشیه رانده شوند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محمدهادی باور وی در نشست مدیران استان فارس ضمن بیان فرمایش امام ششم شیعیان مبنی بر لزوم نگاه به جوانان گفت: آینده جامعه در دستان جوانان امروزی است. ما این کار را نمی کنیم، دشمن آینده بالغ تر و قوی تر خواهد شد و جوانان ما را به دام خواهد انداخت.

وی با اشاره به اینکه باید پس از انجام وظیفه نسبت به خداوند در حد توان به مردم خدمت کنیم، گفت: معتقدیم رفتار و رفتار ما به پیشگاه امام زمان برمی گردد.Aj) تقدیم می شود، از جانب خداوند متعال ما در حال جستجو هستیم باشد که قبل از آنها به ما سفید بدهند.

وی مسلمانان را شش قرن پس از اسلام پیشتاز حرکت علمی در جهان دانست و گفت: حضور مسلمانان به ویژه جوانان در حاشیه، جامعه اسلامی را از درون نابود می کند.

باور وی علاوه بر دستور استاندار مبنی بر اختصاص وقت ویژه به جوانان و همراهی با آنان، با اشاره به دستور امام ششم شیعیان مبنی بر نگاه به جوانان، گفت: رفتار، گفتار، کردار و کردار. از انقلابیون رهبر دولت سیزدهم توسط مردم بلافاصله و به درستی

نماینده ارشد دولت در فارس افزود: استانداران باید گزارش عملکرد خود را از ابتدای انتصاب همراه با مستندات به استانداری ارسال کنند که پس از بررسی و تایید با معاونت سیاستگذاری و حراست، برای کسب سود اقدام کنند. فهمیدن با توجه به تجربه سایرین گزارشات برای سایر استانداران نیز ارسال خواهد شد.

وی به عنوان نمونه بازدید از ادارات و روستاهای یک شهرستان را از ایده های اصلی فرماندار منطقه دانست و گفت: دیدارهای مستمر با ائمه جمعه، ارتباط با پیشکسوتان و بزرگواران، دعوت از مدیریت استانی با همکاری بزرگواران. نماینده شورای اسلامی در بین جوانان و با استفاده از انگیزه و خلاقیت به دنبال جذب سرمایه گذار در منطقه است. این یکی از وظایف استاندار است.

استاندار فارس اعلام کرد: کار و ازدواج موجب امنیت شهر می شود و در نتیجه جامعه بهتری خواهیم داشت. حمایت از فعالیت‌های واقعی فرهنگی و انقلابی که گاه نیاز به هزینه‌های زیادی ندارد، بها دادن به خیرین، بی‌اعتبار کردن نهادهای اقتصادی و تولیدی منطقه، بخشی از نقش استاندار است.

وی با اشاره به اینکه عملکرد استاندار هر ماه به ویژه از نظر کاری انجام می شود، گفت: شاخص هایی تعیین می شود تا عملکرد مدیر کل سازمان نیز از نظر استاندار قابل ارزیابی باشد.

باور وی در پایان با تایید برگزاری جلسات شورای فرهنگی عمومی در شهرستان ها افزود: موضوعات مرتبط با سوء مصرف مواد مخدر، مواد مخدر، حوادث رانندگی، ساخت و ساز غیرمجاز و حفر چاه بدون مجوز به دقت رصد و گزارش های منظم به استان های ذیربط ارسال می شود. مسئول به