جهاد تبیین از نان شب واجب تر است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام قاسم روانبخش عصر جمعه در دیدار با فعالان فرهنگی و سیاسی خوزستان که به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار 22 آبان برگزار شد، اظهار داشت: مشکل برخورد با باطل در توضیح جهاد است و نباید اجازه داد.

وی افزود: یکی از مشکلات و مفاهیم اساسی در اسلام، کار فکری و سازماندهی است و حضرت علامه مصباح همواره به ما تاکید داشتند که نماز و عبادت باید گروهی و منظم باشد. امروزه صداوسیماهای انقلابی برای تأثیرگذاری در معضلات اجتماعی باید به صورت گروهی و سازمانی فعالیت کنند.

یکی از اعضای شورای مرکزی حقانیت انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: محور حرکت فرهنگی و سیاسی فقیه است و با وجود اینکه به این مرحله نزدیک هستیم، شکی نیست اما موفق می شویم.

حجت الاسلام روانبخش گفت: ریشه بدحجابی بستن فریضه به معروف است و این تعطیلی به تعبیر قرآن باعث می شود که منکر بر ما حاکم شود. باورش سخت است که زنان محجبه در جمهوری اسلامی جرات ورود به خیابان را ندارند.

وی افزود: جهاد برای روشن شدن نان امشب باید انجام شود و در بین صنوف معلمان، طلاب و دانش آموزان دیده و تبیین شود. بنابراین لازم است دانش آموزان عالی و فرهنگی در بین دانش آموزان شناسایی و کارهای آموزشی انجام شود.

این عضو ارشد مؤسسه امام خمینی (ره) با انتقاد از دستاوردهای وزارت آموزش و پرورش گفت: مشکل اسلامی سازی مدارس و دانشگاه ها بسته است و علیرغم توانایی – توسط مؤسسه امام خمینی (ره)، وزارت علوم و آموزش و پرورش. به این مشکلات توجه نکنید چون نتیجه این است امروز بی تفاوتی در خیابان ها دیده می شود.

وی با اشاره به لزوم تغییر محتوای آموزشی گفت: چرا با وجود تایید رهبری انقلاب هنوز اسناد خانه جاسوسی در کتب درسی گنجانده شده است؟

این فعال سیاسی تاکید کرد: این هرج و مرج پایان می یابد، اما باید با هرج و مرج مواجه شویم.

وی با گلایه از خواص گفت: خواص و مدیریت باید پای کار بیایند و درباره این اغتشاشات توضیح دهند و اجازه ندهند اغتشاشگران پرچم را آلوده کنند.

مسئولان و مدیران نباید نسبت به تاکتیک های دشمن بی تفاوت باشند

رئیس جبهه پایداری خوزستان در این دیدار با بیان برنامه های دشمن علیه امنیت نظام، گفت: پادزهر این اغتشاشات روانی و امنیتی، جهاد علیه اطلاعات است و باید بتوانیم به این اختلالات ذهنی پاسخ دهیم. اغتشاشات.”

کریم کریمی تبار افزود: مسئولان و متولیان دولت سیزدهم خوزستان باید پای کار خود باشند و نسبت به نیات دشمن بی تفاوت نباشند و در این شرایط ساکت ننشینند – الان قیام است.

مسئولان جبهه پایداری خوزستان گفتند: به مسئولان و مدیران خوزستانی که در برابر این قیام سکوت کرده اند و یا به قیام دامن زده اند هشدار می دهیم و اجازه نمی دهند که سوء مدیریت انقلاب را نابود کند.

کریمی تبار تاکید کرد: نسل جوان و دانش آموز برخلاف میل و اندیشه دشمن در کار نظام هستند و نسل دانشجویی اخیر، نسل ضد استکبار است.