جنگ آنلاین رسانه های غربی نظریه ذهن جوانان را تهدید می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی اصل شامگاه پنجشنبه در بازدید از چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیح در اردبیل با بیان اینکه امروز رسانه، جنگ نرم و قلم یکی از اساسی ترین ارکان اعمال قدرت در هر کشوری است، گفت: کشور. اعلام کرد: جنگ سایبری در ابعاد مختلف و رسانه های غربی به شکلی پیچیده و گسترده توجه جوانان ما را مورد توجه قرار داده اند، اما نمی دانند که فریب همیشه پنهان و درست نیست.

وی گفت: استعمار جدید دشمن با نمایش رسانه ای و جنگ نرم روی کار آمده و روی این سلاح حساب ویژه ای باز کرده است اما نمی دانست که در مکتب حسینی (علیه السلام) ایران پرورش یافته است. .

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ارتش سایبری حزب الله علی رغم برخورداری از نرم افزار و تجهیزات سنگین باید به این سلاح جدید در عرصه رسانه و تولید محتوا برای مقابله با آن مسلح شود. نبرد دشمنان مهربان

محمدی همچنین با تسلیت به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و بویژه مردم ایذه و خانواده شهدای این حادثه تروریستی، افزود: دشمنان مملو از سبعیت و آتش افروزان تکفیری که در صدد ایجاد مزاحمت هستند. صلح. کشور با ایجاد هرج و مرج مستقیماً به سوی مردم شلیک کرد و آنها را به خاک و خون کشید که چیزی جز دشمنی و نفرت از کشور و ایمان آن نیست.

وی خاطرنشان کرد: هدف دشمن در جنگ مشترک با ایران تضعیف روحیه جامعه است و فعالان رسانه ای نقش ویژه ای در دفع این توطئه ها دارند.