جزئیات راه اندازی ایستگاه جدید میوه و تره بار/افزایش ساعت کاری – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات انجمن مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران، ایوب فصاحت مدیرعامل انجمن مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران به سوالاتی در خصوص احداث چند ساختمان پاسخ داد. مزارع میوه و تره بار در منطقه 22. : در حال حاضر 12 مزرعه میوه و تره بار در منطقه 22 وجود دارد و حداقل 7 مرکز با سرپرست منطقه تا پایان سال ایجاد خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار در شهرداری تهران، افزود: در پاسخ به درخواست شهروندان، ساعت کار میادین میوه و تره بار را افزایش خواهیم داد.

فصاحت با بیان اینکه ساماندهی خوبی در زمینه فرآوری میوه و تره بار صورت گرفته است، گفت: در پاسخ به درخواست شهروندان مبنی بر افزایش ساعات کار در میادین و کمک به کارآفرینانی که زحمت می کشند. کوش سازمان میادین و همکاران پرتلاش، سازوکار خدمات رسانی راه اصلی دستیابی به این مشکل است.

مدیرعامل انجمن مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران اعلام کرد: به گونه ای عمل می کنیم که ساعات کاری مراکز را افزایش دهیم تا به کارگران باقی مانده آسیبی وارد نشود.