جزئیات خودکشی دختری در ایلام/ مردم به شایعات توجه نکنند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عبدالوهاب بخشنده شامگاه سه شنبه گفتگو وی به رسانه های استانی گفت: دختری که شب گذشته (دوشنبه 27 مهرماه) در شهر ایلام اقدام به خودکشی کرد و جان باخت، فاقد سابقه کیفری و امنیتی بود.

وی گفت: بررسی ها نشان می دهد مرده سابقه بیماری روانی؛ وی در اسفند ماه سال گذشته متأسفانه با مصرف قرص اقدام به خودکشی (ناموفق) کرد و چند روزی در بیمارستان بستری و تحت درمان بود. پزشکی و شفا یافته است.

اهدا کننده گفت: مرده از یکی شهر او در جنوب استان و در شهر ایلام زندگی می کرد. وابسته به بر اساس تحقیقات انجام شده وی فاقد سابقه کیفری و امنیتی بوده و صحبت های رسانه ای کذب محض است.

وی افزود: به محض وقوع حادثه، بازپرس بلافاصله در محل حاضر شد و جسد را پیدا کرد مرده جهت سیر مراحل قانونی به مرکز بهداشت منتقل و پرونده در دست بررسی است. ماجرای خودکشی این زن جوان ربطی به اغتشاشات اخیر ندارد و برگرفته از کذب و دروغ رسانه ها و دشمنان ایران اسلامی است.شایعه.

دادستان ایلام وی گفت: امیدواریم مردم ایران اسلامی به ویژه استان ایلام درک کنند و متوجه شوند خصوصی از جوانان به شایعات توجه نکنند و از منابع رسمی اطلاعات بگیرند.