جزئیات جدید انتقال پادگان 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر – گروه استانی: جلسه بررسی وضعیت پادگان 07 خرم آباد به میزبانی لشکر 84 پیاده لرستان و با حضور امیر خشکنار فرمانده لشکر 84 لرستان، افسر ارتش، شهردار خرم آباد، عضو حقوقی شورای شهر و مدیرکل محترم سپاه برگزار شد. دفتر فنی استاندار لرستان .

تعیین وضعیت کمپ 07

امیر مراد خشکنار فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان در سخنانی با بیان اینکه طرح شهر پادگان 07 خرم آباد در سال 92 تهیه و به تصویب شهرداری، کمیته فنی راه و شهرسازی و کمیته منطقه 5 رسیده است، گفت: استان. این طرح به تصویب شورای عالی معماری و شهرسازی رسید و برای اجرای آن به ادارات و دستگاه های ذیربط در استان ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه در مجموعه پادگان 07 241 هکتار زمین شامل فرهنگ، آموزش، فضای سبز، راهروها، کاربری های مسکونی، تجاری و غیره وجود دارد، تصریح کرد: پادگان 07 15 هکتار مساحت دارد که هفت هکتار آن سبز فضایی است. و مکان‌های هنری مورد بررسی قرار گرفت و به کمون اختصاص یافت، هفت جریب باقی‌مانده نیز سرانه عمومی بود و 212 ملک مسکونی و تجاری، 158 ساختمان مسکونی و 54 زمین تجاری مورد بررسی قرار گرفت.

جزئیات جدید در مورد کمپ 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم!

فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان گفت: از مجموع 54 یگان، 20 یگان شهری است که 14 واحد مسکونی و 6 یگان تجاری است.

115 زمین در دست کارآفرینان است

امیر خوشکنار در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ساخت 23 هزار خانه برای تامین مسکن کارگران از سال 97 آغاز شده است، گفت: بخشی از حمایت مالی این 23 هزار خانه زمین فروخته شده بر اساس قانون خروج از کمپ بوده است.

وی افزود: در این راستا زمین هایی در شهرهایی مانند خرم آباد، کرمانشاه، همدان، تبریز، مشهد، شیراز، تهران و شد پاک در نظر گرفته شد که 256 گروه توسط کارآفرینان در بیرجند راه اندازی شد و بخشی از پایتخت مربوط به ساخت و ساز. همین گروه با توجه به پیشرفت فیزیکی و ارزش زمین از زمین پادگان 07 خرم آباد در نظر گرفته شد که با نظر کارشناسان نظامی و محلی خریداری شد، با صلاحدید ضامن، پیمانکار ساختمان را تکمیل می کند. و سایر عناصری که باید تا فروش این زمین ها تکمیل شود.

جزئیات جدید در مورد کمپ 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم!

فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان در ادامه سخنان خود گفت: در حال حاضر چندین منطقه از اراضی قرارگاه 07 پاکسازی شده و در اختیار اپراتورها قرار دارد.

ارتش همیشه در خط مقدم خدمت رسانی و کمک به مردم بوده است

امیر خوشکنار با اشاره به اینکه ارتش در حال حاضر 77 خانه دارد و 11 عنصر فرهنگی و هنری و 10 مورد دیگر در این مجموعه گنجانده شده است، خاطرنشان کرد: قدرت برای 77 یک بیت تصمیم می گیرد.

وی به درخواست شورای شهر، شهردار، فرماندار و معاون عمرانی دولت در خصوص دعوت از کارآفرینان خود گفت: این کار را کردیم، باید دیروز جلسه می گذاشتیم اما برای شهردار. ما جلسه ای در تهران برگزار کردیم، برای جلسه امروز برنامه ریزی کردیم.

فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان با اعلام اینکه مردم در آینده نزدیک از زیرساخت های این مجموعه استفاده خواهند کرد گفت: شروع این کار موجب رشد اقتصادی استان می شود. ارتفاع شهر کاهش می‌یابد، راه‌های دسترسی باعث رفع ازدحام ترافیکی در جاده انقلاب می‌شود و ۵۸ زمین باعث ایجاد شغل در شهر می‌شود.

جزئیات جدید در مورد کمپ 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم!

امیر خوشکنار تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در خدمت و کمک به مردم، در راه آزادسازی عالم آسمانی، گسترش راه سراب یاس، انتشار 300 سند در اسکان ارتش آزاد و… در لرستان پیشگام است. همکاری نظامی

پروژه به خوبی پیش می رود

محمد خوشنام اپراتور ارتش نیز در این جلسه اعلام کرد که شرکت ما به عنوان حامی ارتش در حال انجام کار برای ارتش بوده و در مناقصه های مختلف شرکت کرده است.

وی گفت: ما به عنوان پیمانکار در مناقصه پروژه ارتش در بیرجند شرکت کردیم و در آبان ماه سال گذشته این پیشنهاد را دریافت کردیم که منجر به امضای قرارداد شد. این پروژه در بیرجند بخشی از زمین خود را در نظر گرفت. در تبریز و خرم آباد.

وی تاکید کرد: اجرای پروژه مجدانه است، پیمانکاران ارتش، فرماندهان ارتش به طور مرتب پروژه های پاک را رصد و به آنها گزارش می دهند. در یکی دو ماه گذشته در دنیای سایبری اتفاق افتاد.

جزئیات جدید در مورد کمپ 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم!

خوشنام تاکید کرد: از مدیریت استان گلایه داریم، در این زمینه متضرر شده ایم، قیمت تجهیزات از یک ماه پیش بسیار تغییر کرده است، هر روز که دیرتر منابع می گیریم، هم از پروژه عقب هستیم و هم عقب هستیم. رنج مالی

یک سند واحد برای رشته دریافت کنید

وی با اشاره به اینکه برای واگذاری پروژه های ارتش به تحریر باید تا دو سال آینده که پروژه را با همان قیمت سال گذشته انجام دهم این کار را انجام دهم، خاطرنشان کرد: از طرف دیگر باید از I استفاده کنم. آنجا بود. که به من داده شد. من باید برای زمینه هایی که دارم ارزش ایجاد کنم تا برای آن ارزش پول جمع کنم و پروژه را با قدرت به جلو ببرم.

از اینکه مدیران ارشد استان اعلام کردند هنوز کار انجام نشده و قابل تغییر است، بسیار تعجب کردم. سخنگوی ارتش با بیان اینکه اقدامات ارتش در راستای قانون بوده و قبلا در خرم آباد انجام شده است، گفت: طرحی تهیه شده و در سال 94 به تصویب کمیسیون منطقه پنجم استان و شورای عالی معماری شهرسازی رسیده است. دارای سند واحد به تعداد واحدهای مسکونی، تجاری و …

خوشنام گفت که وقتی مقامات عالی استان اعلام کردند که کار تکمیل نشده و قابل تغییر است، بسیار متعجب شد. برای من یک سوال و تعجب بود. هر دو در مورد خرید زمین صحبت کردند اما هیچ کس در مورد مالکیت زمین نظامی با من صحبت نکرد.

جزئیات جدید در مورد کمپ 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم!

چندین بار از شکایتم به امیر خوشکنار در مورد این وضعیت گفت که وقتی نتوانم زمین را بفروشم از بین می رود. .

کارآفرین: من به پول نیاز دارم

وی با اشاره به اینکه من مالک 115 زمین ارتش هستم، گفت: طبق گزارش قولنامه، 21 مورد از آنها دو ماه پیش آزاد شده و حدود 30 مورد نیز در هفته جاری آزاد می شود. من حاضرم خانه را بفروشم اکنون می توانم به هرکسی بفروشم، با مردم و سازمان های حقوقی در این باره صحبت کرده ام، به این جلسه احترام گذاشته ام و چیزی را امضا نکرده ام که بعدا شکایت خواهم کرد اما نه از من.

من حاضرم زمین را به همان قیمت در همان روز بفروشم و حتی پنج تا 10 درصد ارزان تر است، اما به پول نیاز دارم. خوشنام تائید کرد: الان حاضرم زمین را به همین قیمت بفروشم و حتی پنج تا 10 درصد ارزانتر است، اما به پول نیاز دارم، چون کار ساختمانی می کنم، نمی توانم دوباره زمین تمیز را با زمین تمیز کنم، می توانم. بدون منابع انجام دهید و قول بدهید که زمین را به کمون یا گروه دیگری از مردم بدهید.

وی گفت: برآورد ما برای 21 قطعه 1550 متری مسکن و 1100 مترمربع 85 تا 90 میلیارد تومان است.

جزئیات جدید در مورد کمپ 07 / پیمانکار: به پول نیاز دارم!

از شهردار مهلت از اپراتور بخواهید

سعید فتوحی شهردار خرم آباد نیز در این سخنان با بیان اینکه آیندگان در این خصوص ما را قضاوت خواهند کرد، گفت: در این راستا برای حفظ میراث فرهنگی مسکن 11 وارد این مجموعه شده ایم.

وی همیشه با بیان اینکه این یک مطالبه برای مردم شده است، این مجموعه 15 هکتار است و می تواند یک مکان تاریخی، گردشگری، تفریحی و جاهای دیگر باشد، گفت: پس باید توافق شود و نگذاریم این 15 هکتار برود. . دست.

شهرداری تمامی اموال خود را با مجوز اعضای شورا می فروشد و روی آن کار می کند شهردار خرم آباد با بیان اینکه ساختمان‌ها در حال حاضر نگهداری نمی‌شوند و ساختمان‌ها در خطر تخریب هستند، گفت: میراث فرهنگی باید لحاظ شود، اموال برای ارتش مضر است، توان مالی کمون ضعیف است، وظیفه اصلی ورود به میراث فرهنگی است.»

فتوحی گفت: با تمام این تعاریف، شهرداری تعدادی ملک برای واگذاری و پاکسازی با حامیان ارتش دارد. بیا خرم آباد.

وی درباره تخصص خرم آباد در حوزه گردشگری گفت: شهرداری هر چه دارد را با اجازه اعضای شورا می فروشد و روی آن کار می کند.. وزارت میراث فرهنگی و… پیگیری می کنیم.

شهردار خرم آباد گفت: این به یک مطالبه بزرگ برای مردم تبدیل شده است، آماده همکاری با اپراتورهای نظامی برای سرمایه گذاری در شهر خرم آباد هستیم، باید فرصت فروش را به ما بدهد، ملکه ها افسران شهر هستند. ارتش. “