جباری با دل فوتبالیست ها می گوید/ امیدوارم تیم ملی بدرخشد-خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، امین منوچهری در حاشیه دیدار با پیشکسوتان تخت جمشید اظهار داشت: نشستی دوستانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در متروپل برگزار می کنیم. عزیزان ناخواسته ما را ترک کردند و ما نمی توانیم فقط برای خانواده آنها آرزوی سلامتی کنیم.

او با بیان اینکه اینها مربوط به ماهیت روز استقلال است، گفت: آبی ها وقتی قهرمان شدند توانستند از شر استخوان های بازی سال گذشته خلاص شوند. این تیم باید بتواند در فصل جدید موفق شود. با توجه به اینکه اکثر بازیکنان فصل قبل در استقلال ماندند و بازیکنان مستعدی به استقلال اضافه شدند، این تیم می تواند مانند سال گذشته نتیجه قابل قبولی کسب کند و دوباره قهرمان شود.

منوچهری در خصوص صحبت های شب گذشته مجتبی جباری در یک برنامه افزود: مجتبی به عنوان یک بازیکن باتجربه حرف دل فوتبالیست ها را زده است. او در این سال ها برای فوتبال زحمت کشیده و به خوبی از دود و بیرون از فوتبال آگاه است. پس حرف هایی که زد حرف دل این فوتبالیست است.

وی درباره وضعیت فعلی تیم ملی نیز اظهار داشت: متاسفانه مشکلاتی برای تیم ملی به وجود آمد که باعث شد خیلی ها نگران آینده تیم ملی باشند، اما در حال حاضر که اسکوچیچ برگشته است باید از او حمایت کنیم. یک تیم داشته باشید ممکن است موفق باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال در نهایت گفت: ایرانی ها نگران تیم ملی هستند. امیدوارم مسئولان شرایطی را برای درخشش تیم ملی در جام جهانی فراهم کنند.