جامعه با شناخت پیشوایان دینی پیشرفت خواهد کرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سید محمد سعیدی در این همایش از پاسداران سپاه علی بن ابی طالب(ع) تجلیل کرد.آ) وی گفت: ولایت فقیه ریسمانی است که جامعه را به هم پیوند می دهد، امنیت و همسو می کند و جامعه تاکنون در شناخت ولایت پیشرفت کرده و این مسیر ادامه دارد.

گفت: پیامبر (صپ) فرمود: بشنو و اطاعت کن از کسى که خداوند حضانت را به او سپرده و کار را به او سپرده است.

وی با بیان اینکه ما در قبال فردی که خداوند متولی جامعه قرار داده است، دو وظیفه داریم، گفت: باید به حرف های او گوش دهیم و خواسته هایش را در مراحلی که باید طی شود اجرا کنیم.

تولیت آستان بانو کرامت اضافه کرد: دلیل اینکه باید از رهبر اطاعت کنیم این است که این شخصیت ریسمانی است که جامعه را به هم پیوند می دهد، نظم می بخشد و آن را هماهنگ می کند.

وی گفت: شب زنده داری مانند رشته تسبیحی است که مهره ها را به تسبیح متصل می کند و اقشار مختلف جامعه را به هم وصل می کند. از هم جدا شوید و ولایت ریسمان خداست، پس یکی از درس های بزرگی که امروز باید گرفت این است که اگر گوش به فرمان ولایت باشیم و از اولیای قانونی دور نباشیم، موفق خواهیم بود.

سعیدی تاکید کرد که باید دشمن و مکان را بشناسیم فهمیدن وی در خصوص تهاجم دشمن افزود: در انقلاب ما از ابتدا تا کنون در همه عرصه ها و حوادث، مردم و مراجع از ولایت فقیه حمایت کردند و گوش به فرمان او بودند و همچنان به فرمان فقیه عمل خواهند کرد. دستورات فقیه

در این مراسم که به همت قرارگاه 28 آذرماه و با حضور آیت الله سعیدی امام جمعه قم در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد.آ) ساخته، پاسدار حریم قم تجلیل شد.

در این مراسم سردار محمدرضا محد فرمانده سپاه استان سردار سید محمود میرفیزی فرمانده انتظامی، فرمانده نظامی و نیروی انتظامی در محل حاضر شدند.

یادواره دانش آموزی بسیجی شهید مهدی زاهدالویی و بزرگداشت پدر از دیگر بخشهای این مراسم است.