تیم ملی ایران در نیمه اول مغلوب الجزایر شد/ اتفاق نگران کننده! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که برای حضور در جام جهانی 2022 قطر با تیم های ملی انگلیس، ولز و آمریکا همگروه است، روز یکشنبه اولین بازی تدارکاتی تیم ملی الجزایر را برگزار کرد. عصر برای حضور در این رویداد. با شکست 1-0 ایران به پایان رسید.

در این دیدار که به میزبانی ورزشگاه قطر و با حضور چند تماشاگر برگزار شد، تیم ملی ایران شامل امیر عابدزاده، سیدمجید حسینی، امید نورافکن، صادق محرمی، احسان حاج صفی، سعید عزت اللهی، احمد نوراللهی، علیرضا جهانبخش، علی قلی‌قلیز بود. ، مهدی طارمی و سردار آزمون به سمت میدان رفتند.

تیم ملی ایران در نیمه اول مغلوب الجزایر شد

در این شرایط هیچ تماشاگری در این بازی حضور نخواهد داشت اما بسیاری از ایرانیان با حضور در ورزشگاه از نزدیک بازی را تماشا خواهند کرد.

ملی پوشان ایران که تا کنون موفق به انجام بازی تدارکاتی نشده اند، در اولین بازی تدارکاتی انرژی و اشتیاق بالایی داشتند و توانستند در همان دقیقه اول توپ را به روی حریف باز کنند اما نتوانستند از فرصت استفاده کنند. علیرضا جهانبخش در بازی. سال 6 میلیون ..

دو دقیقه بعد خطای امیر عابدزاده در مهار توپ باعث شد تا حریف دروازه ایران را باز کند اما مجید حسینی به موقع وارد دروازه اسکوچیچ شد.

در دقیقه 26 علیرضا جهانبخش توانست اولین گل بازی را روی فوتبال الجزایر به ثمر برساند اما باز هم این موقعیت را از دست داد و توپ را به بدن حریف اصابت کرد.

یک دقیقه بعد امید نورافکن در محوطه جریمه به بازیکن حریف ضربه زد که داور قطری پنالتی را باور کرد. در دقیقه 44 اما باز شدن دروازه ها و اشتباه بازیکنان ایران باعث شد تا بن ایاد تک به تک به مصاف عابدزاده برود و دروازه را باز کند که نیمه اول با شکست یک بر صفر ایران به پایان رسید.