تکرار سخنان ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسرائیل، “ییر.” نخست وزیر لاپید در جریان شرکت در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد بار دیگر بر برخی از خواسته ها علیه ایران تاکید کرد و گفت: مردم خاورمیانه و مردم جهان و خواهند پرسید که راه صلح کدام است و کدام راه است. مسیر جنگ هنوز تهدید هسته ای برای تل آویو وجود دارد و ایران در حال ساختن ارکستر نفرت علیه ما است.

سنگ قبر وی همچنین با عصبانیت از آتش زدن پرچم های رژیم صهیونیستی و آمریکا در ایران صحبت کرد و گفت: تنها یکی از اعضای سازمان ملل علنا ​​قصد نابودی یکی دیگر از اعضا را دارد. ایران بارها اعلام کرده که می خواهد ملت اسرائیل را به طور کامل نابود کند، اما سازمان ملل سکوت کرده است، شما از چه می ترسید؟

در پی این اظهارات، رژیم صهیونیستی به نخست وزیر کمک کرد و درباره مذاکرات هسته ای با ایران گفت: تهدیدات نظامی معتبر باید روی میز بماند و تنها راه جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است. و پس از آن باید با آنها قرارداد طولانی تر و قوی تری مذاکره کنیم.

شورای ملی نیز در بالاترین سطح ریاست جمهوری قرار دارد ۲ تا زمان 26 وی در ماه سپتامبر به کار خود با دیپلمات های ارشد کشورهای مختلف ادامه خواهد داد و ده ها نشست دوجانبه و بین المللی در کنار آن برگزار خواهد شد..