تکذیب ادعای “آرمیتا عباسی” – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حسین فضلی هر زمان رئیس کل دادگستری استان البرز اعلام کرد: بر اساس گزارش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو نفر در شهرستان ساوجبلاغ دستگیر شدند که در گزارش خود از وجود فردی به نام: شبکه خانمی به نام آرمیتا عباسی این دو نفر را برای انتشار تماس ها و مطالبی در فضای مجازی هدایت و تغذیه می کرد.

وی با بیان اینکه صفحه مجازی این فرد در حال انتشار فراخوان برای اغتشاش است، گفت: این افراد قصد استفاده از کوکتل را داشتند. مولوتف به قرارگاه های بسیج، کلانتری ها و کلانتری های این منطقه حمله کرده و هرج و مرج ایجاد کند.

وی با بیان اینکه با دریافت این مدارک دستور دستگیری و تفتیش منزل خانم عباسی در کرج صادر شد، گفت: در بازرسی از منزل این خانم چندین بطری بنزین 1.5 لیتری، 10 عدد کوکتل کشف شد. مولوتف آماده است و چندین چراغ دارد.

وی افزود: این فرد پس از روشن شدن اتهام به بازداشتگاه اعزام شد که چهارم مهرماه اعلام کرد که دچار مشکل روده شده و بنا به اظهارات وی برای تحقیقات و درمان به بیمارستان امام علی(ع) خانم اعزام شد.آ) کرج اعزام شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه ادعای تجاوز به عنف از روی کذب بوده است، گفت: پس از معاینات پزشکی مشخص شد که زن دچار مشکل گوارشی بوده که این خانم قبلاً به این بیماری مبتلا بوده است. بجوشانید و در معاینه مشخص شد که مشکل خاصی ندارد و کمتر از 24 ساعت پیش از بیمارستان مرخص شد.

وی افزود: این خانم به دلیل اتهامات و ارتکاب جرایم مختلف و سرکردگی یک فتنه و کشف اقلام و لوازم خرابکارانه از منزل وی، با قرار بازداشت موقت در زندان فردیس نگهداری می شود. وابسته به قانون با خانواده او سروکار دارد.

فضلی هر زمان وی تائید کرد: شایعه فوت فرد یا تجاوز جنسی به این فرد کذب است و صحت ندارد.