«تپسل» مجری تبلیغات دیجیتال جام جهانی شد – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، وی در این باره گفت: در حال حاضر کف زدن و مدیاد بیش از 80 درصد رسانه های ورزشی و غیرورزشی را به خود جذب کرده و با تهیه یک پیشنهاد ویژه، کمپین پاس تپسل آغاز می شود.

تاپسل بزرگترین مجری تبلیغات دیجیتال جام جهانی است و از این پس با مهم ترین رسانه های این حوزه از جمله «ورزش 3، فوتبال و…» همکاری می کند.

کمپین پاس تاپسال

تاپسل گفت که جام جهانی فرصتی بی نظیر برای تبلیغات و رشد کسب و کار فراهم می کند. بنابراین تاپسل از تمامی امکانات و زیرساخت ها برای کمک به شرکت ها استفاده کرده است.

رویداد “عکس یادگاری” در روز سه‌شنبه، 28 ژوئیه 1401، به منظور ارتقاء آگاهی و همکاری بین تیم‌های پیشرو در راهپیمایی عظیم تاپسل در جام جهانی، از طریق عنوان کمپین “گل‌های گل از تاپسل” برگزار شد. این شرکت به زودی اطلاعات دقیق کمپین “Tapsel Pass” را اعلام خواهد کرد.

تاپسل استراتژی خاموش کردن چراغ ها را کنار گذاشته است!

فروغی تایید کرد: در این مدت رقبا عملکرد بسیار خوبی در بازار داشتند که باعث شد استراتژی روشن نگه داشتن چراغ را کنار بگذاریم و سعی کنیم جایگاه واقعی تپسل را نشان دهیم.

وی افزود: فکر می کنم این رقابت باعث افزایش بازار تبلیغات دیجیتال می شود و به نفع کل صنعت تبلیغات دیجیتال خواهد بود. تلاش همیشگی ما این است که اندازه بازار تبلیغات دیجیتال را گسترش دهیم تا علاوه بر خود تاپسل، کل صنعت و در نهایت کل اکوسیستم و تجارت بتوانند از آن بهره ببرند.

سال 1400 سال سختی برای ما بود

فروغی گفت: سال گذشته سال نسبتاً سختی برای ما بود زیرا برخلاف مسیر رشدی که در سال‌های اخیر داشته‌ایم فضای بلاتکلیفی و بلاتکلیفی در بین کارکنان شرکت حاکم بود که در حال بازگشت هستند و دلیل این امر در سال 1398 است. تصمیم گیری زیرا ما در تپسال جزو موفق ترین گروه های تبلیغات دیجیتال در ایران هستیم و تجربه کمی از شکست داشته ایم. این ایده به همه ما القا شده است که تاپسل هرگز با بحران مواجه نخواهد شد.

در ابتدای سال 1398 که همکاری با کافه بازار به صورت انحصاری در زمینه تحقیقات تبلیغاتی آغاز شد، پس از مدتی پیشنهاد همکاری در زمینه تبلیغات ویدیویی بالا رفت. پس از بررسی هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که این پروژه ریسک زیادی دارد، اما اگر به نتایج مطلوب نزدیک شود، یکی از موثرترین و مهم ترین پروژه های تبلیغات دیجیتال در ایران و گام دیگری در کار تاپسل خواهد بود. بنابراین وارد یک شراکت شدیم.

وی تاکید کرد: متاسفانه نتایج و دستاوردهای ما در این مسیر دور از انتظار است. کم کم مشخص شد که در اجرای این مسیر هیچ توجیه اقتصادی برای کسانی که از این زنجیره بهره می برند وجود ندارد، اما به دلیل تعهدی که داشتیم، با وجود همه مشکلات، تا انتها با این پروژه ماندیم. این مشکل دو خسارت به شرکت وارد کرد: خسارت کمتر خسارت مالی بود که سعی کردیم با مسئولیت و همکاری در اسرع وقت جبران کنیم. آسیب دوم عمیق تر است. قبل از این حادثه همه ما معتقد بودیم که بهترین های بازار هستیم و همینطور خواهیم ماند. اما در این مورد، ابر ناامیدی به تدریج شرکت را تحت الشعاع قرار داد. و از آنجایی که صنعت ما بسیار رقابتی و در حال تغییر است، این پیام که پگاه در حال افول است در همه جا شنیده می شود. اگر شرکت با قدرت بیشتری نسبت به قبل تمام فعالیت ها را ادامه می داد و اعداد و ارقام خلاف این را نشان می داد، مثلاً درآمد ما نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

فروغی توضیح می دهد: دهه 1400 آسان نبود، اما به همان سختی بسیاری از دستاوردهای آنها به پایان رسید. تغییرات امروز، صبر بیشتر، امید، اعتماد به نفس و انگیزه مضاعف حاصل گذراندن همین مشکلات است. تمام تلاش ما توسعه و گسترش این صنعت با نوآوری و خلاقیت و ایجاد سهم بیشتری از تبلیغات دیجیتال در ایران است که مساوی است با موفقیت بیشتر برای مشتریان. قطعا خبرهای هیجان انگیزتری از تاپسل خواهید شنید.

بزرگترین نقطه قوت تاپسل در زمینه فنی است

عباس حسینی مدیر ارشد فناوری کوفندر در گفتگو با کارکنان رویداد «یادگار تصویر» از نقاط قوت فنی و فنی تاپسل خبر داد و گفت: دو سال است که وارد فضای موبایل و اپلیکیشن شدیم. قبل از رقبایمان و بازار را گرفتیم و بیشترین.از نظر فنی آنقدر زود بودیم که هیچ رقیبی نتوانست سهم را بگیرد.بازار ما وقتی دو سال پیش با مدیااد وارد فضای تبلیغاتی وب سایت شدیم که کل بازار در دستان رقبا، آسان بود و در مدت کوتاهی 40 درصد بازار را به خود اختصاص داد و این رشد مانند هر سال ادامه خواهد داشت.

حسینی افزود: قوت تپسل قطعا در حوزه فنی است و امنیت و ثبات کسب و کارها را تامین می کند که رقبا به راحتی نمی توانند به آن دست یابند. امروز ما در حال آماده سازی زیرساخت ها برای یکپارچه سازی همه خدمات هستیم تبلیغات دیجیتال ما در یک پلت فرم منحصر به فرد قرار داریم که به عنوان یک حرکت بسیار بزرگ در بازار در نظر گرفته می شود.

محصولات هلدینگ پگاه

فروغی در پایان افزود: همه برندها به چهار دسته تقسیم می شوند و در نهایت با چهار نام شناخته می شوند.

ضربه ها: این شامل تمام تبلیغات دیجیتال می شود. مدیادتاپسل، تگرو، پوشه، رافوب و … در آینده روی یک پلتفرم قرار خواهند گرفت.

ماتریس: در زمینه بازاریابی فناوری کار می کند.

خانه رسانه: آیتم های مربوط به سلام سینما، بیپتون و ….

فانتوری: در زمینه تولید و انتشار بازی فعالیت می کند.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر درباره محتوای آن نظری ندارد.