تولیدات هنری باید در راستای ارزش های دینی باشد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدعلی نیکونم در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از دین اسلام و شعائر آن است، گفت: این انقلاب به دنبال پیشرفت است. و ترویج فرهنگ دینی است. و اسلام است.

وی با بیان اینکه دشمن در صدد است فرهنگ غلطی را در جامعه القا کند، گفت: دشمن باید در مقابل این حرکت بایستد و اجازه ندهد در این دستکاری گرفتار جامعه شود.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه التزام به آموزه های دینی و اسلام از مطالبات جامعه جدایی ناپذیر است، گفت: باید تولید فیلم در میان «عرصه فرهنگ و فرهنگ اسلامی» افزایش یابد.

حجت الاسلام نکونام، تولیدات هنری و سینمایی را باید در راستای ارزش های دینی دانست و اظهار داشت: در طرح کلان باید به این موارد توجه ویژه شود.

وی افزود: در تولید فیلم موضوع شادی باید بر اساس محتوای انسانی و دینی باشد چرا که رعایت مضامین و مضامین در این زمینه بسیار مهم است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم فراهم کردن زیرساخت ها برای تولیدات فرهنگی و هنری، ادامه داد: در صورت تلفیق مضامین دینی و مهارت های انسانی، جامعه هنری در مسیر تحقق اهداف انقلاب بیشتر پیش خواهد رفت. .

حجت‌الاسلام نکونام به عملکرد دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: انتظار مردم این دولت این است که اقدام در همه بخش‌ها به‌ویژه حوزه فرهنگی در تراز انقلاب باشد.

وی با اعلام اینکه آرمان های جامعه باید توسط نیرویی مستعد برآورده شود، اظهار داشت: امروز زمان اقدام است و لذا باید با سرعت، تمرکز و هماهنگی عمل کرد.