توسعه زیرساخت های تنگستان باید جدی گرفته شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب پهلو زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی گفت: امروز سالروز تأسیس جهاد سازندگی به فرمان امام رضوان الله تعالی علیه است.

وی افزود: این وزارتخانه وظیفه نظارت بر مواد غذایی و بازار را بر عهده دارد که در این شرایط جدید اقتصادی و غذایی جهانی نیازمند هوشمندی و دانش و ایجاد شبکه هماهنگ تولید، عرضه و کنترل برای کاهش مشکل است. بگیرشون.

امام جمعه اهرم گفت: تدبر و گفتمان جهاد سازندگی نشانه حکومت مردم و حکومت مؤمنان است; این اندیشه ای است که می تواند ناجی جامعه امروز و دکترین اقتصادی ضد جمهوری اسلامی باشد.

وی افزود: امام خمینی (ره) 40 سال پیش در دستور بسیار مهمی فرمودند که دیگران نان ما را ندهند، برای ما ناخوشایند است که بنشینیم تا دیگران نان ما را بدهند یا ندهند. اکنون در مورد اوکراین که برای همه کشورها در تامین گندم بحران جهانی ایجاد کرده است و بسیاری از کشورها از فروش غلات خودداری می کنند و قیمت جهانی گندم به شدت افزایش یافته است.

هلوزاده وی افزود: کسانی که در گذشته با تخریب تولیدات داخلی و از بین بردن خوداتکایی و حمایت از واردکنندگان به دستاوردهای نجومی دست یافته‌اند، باید بدانیم که نجات جامعه ما برنامه دولت برای حمایت از کشاورزان در خرید مطمئن و استفاده از کشتارگاه‌ها است. او گفت. -دریا آنچه در روسیه، ونزوئلا و سوریه رخ می دهد که شعارهای آنها حمایتی از این کشورها نیست، در بحران کنونی در حال ظهور است.

وی گفت: تصمیمات نظام انقلابی صحیح و آموزنده است. امروزه بحث استقلال در محصولات استراتژیک کشاورزی مشابه استقلال در تولید موشک است.

هلود زاده خاطرنشان کرد: سفر رئیس جمهور ونزوئلا که با امضای سند همکاری 20 ساله همراه بود، بیانگر رابطه راهبردی دو کشور و حضور فعال ایران در آن است و در حیاط خلوت آمریکا موجب غرور و غرور می شود. تقویت اقتصاد

وی افزود: مبارزه با استکبار از ضروریات مقاومت است. رئیس جمهور ونزوئلا از ایران وارد آمریکا شد و رسما تشکیل نظم نوین جهانی را اعلام کرد. گیر ایران و ونزوئلا پیشگامان این نظم جدید هستند و دوران ظهور بشریت جدید و دوران عدم استعمار در حال پیشرفت است.

امام اهرم جمعه ادامه داد: موضوع بعدی سی و یکم خرداد سالروز درگذشت سردار رشید اسلام، شهادت دکتر دکتر است. چمران. مردی که با خودسازی همراه بود و با مقاومت و مبارزاتش در سخت ترین شرایط تحصیلی در آمریکا، مقاومت را در لبنان پایه گذاری کرد.

وی تاکید کرد: امروز مشخص است که نتیجه این مبنا این است که روحیه رژیم صهیونیستی به حساب می آید. شهید چمران یکی از بهترین الگوها برای جوانانی است که می خواهند در این نظام شرکت کنند و موفق شوند.

هلوزاده وی تاکید کرد: شهدای چمران به دلیل تزکیه دینی و تحول درونی خود توانستند در دیگران تحول ایجاد کنند. شهید چمران خود را بنده خدا کرد، پس آزاد شد و به شهادت رسید.

او هفته قضاوت را جشن می گیرد SY توجه به این نکته ضروری است که مراجعه کننده به دادگاه به تنها محل استیفای حق مراجعه می کند و عدالت خواهی را تنها حکم می داند.

قبل از جمعه زمزمه کرد اعلام کرد: ادب و احترام به مشتریان و صبر شانیت و سمت دادگاه را دارد. مردمی که می آیند فکر نکنند که باید دنبال یک یا واسطه برای حل مشکلاتشان باشند، چه رسد به اینکه با فساد و تهدید مشکلشان حل شود.

هلوزاده وی گفت: قوه قضاییه باید دائماً تغییر کند. هر دو طرف او میداند قضاوت و اراده برای اجرای حکم. زیرا قوه قضائیه دستگاهی است که از آن انتظار می رود عدالت خواه باشد و سلامت همه جوامع و نهادها در گرو سلامت این نظام است. و هر گونه فساد در قوه قضائیه راه را برای فساد بیشتر در جامعه باز می کند. بنابراین عدالت در نظام انقلابی در دست قوه قضائیه است.

امام جمعه اهرم با گرامیداشت روز تبلیغ و اخبار دینی گفت: زندگی مبلغان و روحانیون، نشر و ترویج موازین شرعی است. احساس مسئولیت و اهتمام به کار آموزش و پرورش به اندازه نفس کشیدن اهمیت دارد و مسئولین باید در حمایت از این امر بزرگ پیش قدم شوند.

وی از حضور نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه بوشهر در مرکز شهر و شرکت در جلسه عمومی شورای فرهنگی و نشست آن با جوانان و دانش آموزان قدردانی کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه شاخص های توسعه شهرستان با شهرهای دیگر متفاوت است، باید تلاش کرد و تنگستانی را ساخت که شایسته تنگستانی باشد.