توزیع اعتبار باید عادلانه باشد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رسول فرخی بعدازظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه مقدار کمی لاهیجان که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان سیاست گذاری اقتصادی کشور بر اساس شرایط موجود گفت: موفقیت سازمانی و اثربخشی سازمانی دو موضوعی است که در سیستم مدیریتی کشور چندان مورد توجه قرار نمی گیرد.

فرخی با تاکید بر توزیع صحیح اعتبارات پروژه های در حال ساخت شهرستان افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی خود باید با مردم صادق باشیم.

وی توزیع نادرست اعتبارات را یکی از مطالبات و گلایه های شهروندان در سال های اخیر دانست و گفت: باید از اعضای شورای شهر دعوت به عمل آید و به عنوان نماینده مردم در روستا کمک و نظر آنها را جلب کند. ، بودجه باید تقسیم شود. عادلانه در سطح منطقه

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس نیز گفت: حق شهرداری های دیگر استان را نخواهیم گرفت اما نمی گذاریم حتی یک ریال حقوق شهرداری ضایع شود.

وی با تاکید بر اینکه در توزیع پول باید عدالت رعایت شود، گفت: از اولویت های شهرستان آب شرب، راه روستایی، آب کشاورزی، خانه سازی و جهاد کشاورزی است.

فرخی همچنین با تاکید بر اینکه تابستان امسال سال سختی برای کشاورزان است گفت: باید تمامی حوضچه ها و سدها اصلاح شود. سلام روستا باید پاکسازی شود تا در سال آینده بتوانیم آب زیادی برای مصرف از روستا تامین کنیم.

عضو کمیسیون شورا و امور داخلی شورای اسلامی به همکاری مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: برای راه های روستایی لاهیجان، سیاهکل 30 میلیارد تومان و برای رفع مشکل 10 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. مشکلات آب روستایی در هر دو شهر

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در شورای اسلامی نیز آخرین وضعیت پروژه نیمه راه لاهیجان را تشریح کرد و گفت: برای چهار نفر جنایی در جاده بازکیاگوراب 270 میلیارد تومان بدهی به دستور وزارت راه و شهرسازی برای سیاهکل م تا 2 سال آینده این پروژه را تکمیل کنیم.

فرخی همچنین افزود: 150 میلیارد تومان دیگر برای پروژه تقاطع همسطح میدان گیل اختصاص می یابد.

وی همچنین نسبت به آسفالت این شهر ابراز نگرانی کرد لیل لاهیجان تاکید کرد: کاهش سال گذشته در این منطقه باید معکوس شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به بیست و دومین سالگرد تاسیس کانون فرهنگی هنری لاهیجان گفت: 20 میلیارد از هزینه سفر رئیس جمهور به استان به استان اختصاص دارد. این. پروژه ای که کافی نیست و سعی کنید در گام اول پول مورد نیاز را بدست آورید. این پروژه تا پایان سال تکمیل خواهد شد.