تمسخر استقلال نقل و انتقالات پرسپولیس / پیشنهاد ساپینتو-خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، سرانجام تلاش مصطفی آجورلو و همکارانش در استقلال پس از 20 روز به پایان رسید و آنها توانستند ریکاردو ساپینتو را به عنوان جانشین فرهاد مجیدی معرفی کنند.

علی چینی مربی باسابقه و اسبق استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شاید برخی کمی حوصله داشته و برای انتخاب مربی هجوم آوردند اما گذشت زمان نشان داد که این انتخاب دیر نیست و می تواند آجورلو را انتخاب کند. ” استقلال انجام دادن به هواداران توصیه می کنم وارد نقل و انتقالات نشوند و مطمئن باشند که استقلال بهترین تیم را در فصل آینده خواهد داشت.

تمسخر استقلال برای انتقال پرسپولیس/ توصیه به ساپینتو

سرمربی سابق آبی‌ها گفت: برخی تیم‌ها که فصل گذشته در رقابت‌های فنی با استقلال شکست سنگینی خوردند، برای جلب رضایت هواداران و خرید زمان مجبور شدند بار دیگر تغییرات احساسی انجام دهند.

پیشکسوت استقلال در ادامه تمسخر مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: اگر این کار را نمی کردند، هوادارانش نمی دانستند که باید تنها بروند.

وی ادامه داد: اما استقلال تیم بی نقصی داشت و نیازی به انتقال احساسی نبود. به نظر من مسیر استقلال برای انتقال درست است و هواداران نباید هیجان زده شوند و به باشگاه فشار بیاورند.

چینی در مورد آینده ساپینتو در استقلال گفت: همه مربیان استقلال باید تجهیزات کافی اعم از بازیکنان، شرایط مالی خوب و امکانات تمرینی داشته باشند و علاوه بر آن باید از آنها حمایت شود، هواداران و مدیران و او به آن فرصت می دهد. می تواند موفق شود. و تیم را قهرمان کند. ساپینتو مربی کوچکی نیست و این توانایی را دارد که با توجه به شرایطی که گفتم دوباره آبی ها را قهرمان کند.

تمسخر استقلال برای انتقال پرسپولیس/ توصیه به ساپینتو

مهاجم آبی‌ها تاکید کرد: در دوره جدید، مطمئنا رقابت برای قهرمانی هیجان‌انگیزتر و فشرده‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود و کار استقلال برای حفظ و بازپس‌گیری قهرمانی دشوارتر از قهرمانی خواهد بود. قهرمانی قبلی». اما به دلیل شناختی که از باشگاه دارم، مطمئن هستم که تیم ما در این رقابت ها شکست نخواهد خورد و فرصت بسیار خوبی برای بازپس گیری عنوان قهرمانی خواهد داشت.

مدافع سابق استقلال تاکید کرد: کافی است هواداران صبر خود را از دست ندهند و همانطور که از مربیانی مانند استراماچونی و مجیدی حمایت کرد و به آنها فرصت داد، آنها نیز باید از این مرد پرتغالی حمایت کنند و به او فرصت کافی بدهند.