تمام آسیا به دنبال بهترین بازیکن ماست/ این تیم برای من نیست – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر ، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال وی در خصوص آخرین وضعیت تیم ایران دو روز مانده به اولین دیدار با تیم ملی گفت: همه چیز خیلی خوب است، تیم کاملا آرام است و تمرینات به خوبی انجام می شود. با برنامه ای که سرپرست تیم ملی انجام داد، حسین طیبی و مسلم اولاد قباد نیز به تیم ما کمک خواهند کرد.

شمسایی گفت: خوشبختانه همه چیز به گونه ای پیش می رود که با بهترین شرایط بعداً برای جذاب ترین و مفرح ترین ها پیش می رود. شگفت انگيز آماده شدن برای بازی های آسیایی. از نظر ما بازیکنان حق حضور در مسابقات آسیایی را داشتند راه پیدا شد، امیدوارم خانواده فوتسال بدانید که این تیم برای همه است نه مخصوص وحید شمسایی.

سرمربی تیم ملی که با سایت فدراسیون فوتبال صحبت کرده، درباره این تغییر صحبت کرده است این روزها وی در این تیم اشاره کرد و گفت: پس از این اتفاق مصطفی نظری – مربی دروازه‌ها ممنوعیت سلام تیم ملی – یکی از آنها مردم ارزش کشورمان از ما جدا شده و تلاش می کنیم رشادت های یکی از بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال را به حداقل برسانیم. قبل از تیم ملی باید در گروه ما باشد.

شمسایی بیان کرد: فراموش نکنیم جوانانی که امروز بین 25 تا 26 سال سن دارند، شروعی جدید برای نسل آینده هستند و امیدوارم بتوانند مسیر سالمندان را دنبال کنند.

سرپرست تیم ملی در پایان تاکید کرد: تمام آسیا اینجاست بهترین در گذشته آنها آسیا – بازیکنان سابق ایران – را در اختیار گرفتند. همه این بازیکنان سابق یک روز جایگزین بازیکنان دیگر شدند. جامعه فوتسال ما باید با مشکلات جوانان خود مقابله کنیم با همه هستی سعی می کند افتخار کند، محترم باشد. آنچه برای من مهم است نظم، نظم و هدف در کارم است و فوتسال من نگاه کردم. من مطمئن هستم که این جوانان اینجا هستند تا کار بزرگی انجام دهند.