تلاش هنرمندان برای احیای امید در مرکز شهر – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا زاکانی در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با بیان اینکه از برگزاری این جشنواره پس از دو سال بسیار خرسندیم، اظهار داشت: امیدواریم اما تداوم و اجرای این اقدامات منجر به برگزاری این جشنواره شود. تحول تهران

شهردار تهران ادامه داد: میراث تهران را گرفته ایم که نقاط ضعف و قوت خود را دارد، تهران به عنوان بزرگ ترین کلان شهر غرب آسیا نیازمند تغییرات و تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری است و این امر موجب پیشرفت تهران می شود. سخت افزار و نرم افزار.”

وی بیان کرد: ما به زمان حال راضی نیستیم و به ضرورت تغییر معتقدیم و باید با ابزارهای موجود آینده نگر، عنصر انسانی ماهر، برنامه ریزی و جاه طلبی بالا داشت.

شهردار تهران درباره تحولات لازم در تهران گفت: این تحولات در نرم افزار شهر محقق می شود و بدن ما و محیط زیست را رصد می کند.

زاکانی با بیان اینکه آسایش و آرامش شهر تهران با انگشتان تدبی حاصل می شود، گفت: اینگونه آرامش در تهران ایجاد می شود و البته باید توجه داشت که در آنجا در سایه مشارکت فردی.

شهردار تهران ادامه داد: مدلی که قرار است تدوین شود با شرایط موجود فاصله دارد و اجرای این مدل نیازمند مشارکت همه ذینفعان است. ویژه او نخبه شهر است.

وی گفت: مشارکت باید همراه با فرهنگ سازی باشد و من خوشحالم که در این رویداد شرکت کردم و امیدوارم از طریق هنر و علایق هنرمندان ساختار مشکل شهر و شهر را درک کنیم. مبنای مشارکت مردم خواهد بود. “

شهردار تهران در پایان گفت: هنرمندان باید تلاش کنند تا امید را در مرکز شهر زنده کنند و افقی را نشان دهند که با کمک شهروندان و نخبگان بر مشکلات شهر فائق آید.