تلاش مدیرکل تبلیغات استان مرکزی برای افزایش محتوای فرهنگی در استان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا عزت زمانی ظهر دوشنبه در دیدار سرپرست مدیریت شهری و مراجع تقلید استان مرکزی اظهار داشت: رشد و بالندگی ارتقای گروه های مرجع در همه زمینه ها و سطوح موجب ارتقاء می شود. رشد و رفاه عموم مردم است.» هر چه بتوانیم و ظرفیت پاسخگویی به نیازهای علمی و معرفتی نخبگان را داشته باشیم، بیشتر می توانند به مردم خدمت کنند.

وی افزود: اقشار مختلف کشور روی کارزار ما متمرکز هستند و ما معتقدیم که همه در سطوح مختلف می توانند مبلغ باشند و در سطوح بالاتر روحانیت هستند، محلی یا ائمه جماعات محلی و روستایی محل حضور مردم هستند. نیازهایی مانند علم، مبانی دینی، مسائل اجتماعی و سیاسی وجود دارد که مورد توجه دوستان در مدیرکل تبلیغات استان مرکزی، رشد و کیفیت مخاطبان است.

تلاش مدیرکل تبلیغات استان مرکزی برای افزایش محتوای فرهنگی استان

معاون فرهنگی و تبلیغاتی انجمن تبلیغات اسلامی گفت: رشد در حوزه آموزش و پرورش و ظرفیت سازی می تواند به افزایش ظرفیت حوزه تبلیغ کمک کند.

حجت‌الاسلام عزت زمانی با اشاره به اهمیت روش تبلیغ، تاکید کرد: در حوزه تبلیغ واقعی و سنتی، در امیدوارکننده‌ترین حالت، 10 درصد مخاطبان می‌توانند مستقیماً صحبت کنند و مطمئناً مخاطب را گسترش می‌دهند. ، باید از آن استفاده کنیم. رسانه ها و مطالب هنری و البته می دانیم که کار رسانه به تنهایی نمی تواند روی زندگی مخاطب تاثیر بگذارد، بلکه باید ترکیبی از این دو باشد.

تلاش مدیرکل تبلیغات استان مرکزی برای افزایش محتوای فرهنگی استان

او گفت: «ما باید دایره مرکزی کمپین را گسترش دهیم، زیرا تبلیغات یک اولویت است. نانواها، آرایشگران و غیره ممکن است مبلغان اسلام باشند و این بستگی به درک ما از بوم شناسی فرهنگی دارد، بنابراین اگر چالش ها و مسائل اگر بوم شناسی را خوب درک نکنیم، قدرت پاسخگویی مناسب به مسائل فرهنگی را نخواهیم داشت.

معاون فرهنگی و تبلیغاتی انجمن تبلیغات اسلامی گفت: سازمان برای انجام رسالت خود در حوزه تبلیغ دین باید در موضوعات مختلف فرهنگی برنامه داشته باشد.

حجت الاسلام عزت زمانی در نهایت اعلام کرد: تلاش مدیرکل تبلیغات استان مرکزی در افزایش محتوای شبکه ای و فرهنگی در استان بدیهی و به عنوان الگو میسر است.