تلاش برای حل مشکلات و چالش های صنعت دزفول – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی فرهمندپور پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات و موانع صنعت دزفول که با حضور مدیرعامل سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در اتاق جلسات استانداری برگزار شد، گفت: : شهرستان دزفول 470 کیلومتر مربع وسعت دارد و تقریباً 523 هزار نفر در آن زندگی می کنند، 12 شهر و در حال حاضر چهار شهر صنعتی فعال در این شهرستان وجود دارد.

وی افزود: امکان شناسایی دزفول توسط دولت وجود دارد ساکت باش خوزستان با این مهارت ها می تواند مشوق خوبی برای حرکت رو به جلو و پیشبرد بیشتر آنها در تولید، صنعت و اقتصاد باشد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: از سوی دیگر چالش ها و کمبودهایی در حوزه صنعتی شهرستان وجود دارد و صنعتگران با مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

فرهمندپور وی ادامه داد: امروز صنعتگران و فعالان اقتصادی به معنای واقعی سربازان جنگ اقتصادی هستند. بنابراین تلاش می کنیم تا با مهیا بودن شرایط، مشکل این قشر و این بخش را کاهش دهیم.

وی تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان نمایندگان دولت و مردمی که به آن خدمت می کنند، تامین تجهیزات، امکانات و زیرساخت های ضروری برای صنعت است.

فرماندار ویژه دزفول در خصوص صبر و همکاری تجار در مواقع بروز مشکلات گفت: در شهرهای صنعتی دزفول به ویژه شهر جدید شماره 4 همچنان مشکلات در حوزه آب و خاک وجود دارد. . و برق

فرهمندپور وی بیان کرد: برخی مشکلات و چالش ها مختص شهر و استان ما نیست و در سطح کشور نیز چنین شرایطی وجود دارد، اما در نظر داریم این مشکلات را در حوزه شهرستان حل کنیم.