تقویت کشور در عرصه اقتصاد ضروری است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی شامگاه دوشنبه در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری در منطقه کرمان اظهار داشت: در خصوص ارتش جمهوری اسلامی از روزی که ارتش وارد روش رسمی انقلاب شد، عجله کرد و انقلاب را پیروز کرد و یک بار انقلاب پیروز شد، نیروی فداکار بودن و خدمتگزار ایشان برای پاسداری از انقلاب اسلامی تلاش کردند و در این راه هفته دفاع مقدس ایجاد شد.

وی گفت: در این دوره هشت ساله ارتش جمهوری اسلامی عزیزان زیادی را تقدیم خود کرد و شهدای روسیه بودند. سرپوشیده کسانی هستند که در دوران ارتش جمهوری حضور داشتند و دفاع مقدس 8 سال یک جنگ انقلابی بود و دفاع از ارزش های انقلابی را به نمایش گذاشتند که یکی از بزرگترین آزمون های دفاع مقدس است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی خاطرنشان کرد: امروز ارتش یکی از قدرتمندترین قهرمانان و با ارتش است انگیزه بخش ترین نیرویی که نه تنها در امنیت مرز بلکه در مواقع بحران و کمبود در کشور است.

وی گفت: نظامیان حداقل سی سال را صرف خدمت رسانی به مردم و دلجویی از مردم کرده اند و اگر مصیبتی رخ دهد از همان روز در کنار مردم و در خط مقدم هستند. این مشکل حل شده است

نماینده ولی فقیه در استان گفت: جمهوری اسلامی امروز در دنیا دشمن بزرگی دارد چه بخواهیم و چه نخواهیم جمهوری اسلامی کشور قدرتمندی است و هر روز در شرایط جنگی در حال پیشرفت هستیم.

وی گفت: همانطور که از نظر نظامی قوی هستیم در عرصه های مختلف مانند اقتصاد نیز باید قوی باشیم.

امام جمعه کرمان گفت: هرگاه دشمن بخواهد وارد درگیری نظامی شود باید هزینه های زیادی را از دست بدهد که البته با شکست مواجه خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی گفت: در ناآرامی های اخیر استقبال چندانی از مردم نشد. مردم به دلایل مختلف آمدند، آنها متوجه شدند که روند متفاوتی وجود دارد، بنابراین راه خود را تغییر دادند.