تقویت کار پژوهشی به طور کلی در بین دانش آموزان استان بوشهر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر بازیار صبح یکشنبه در جلسه شورای مدیریت آموزش و پرورش تنگستان اظهار داشت: ترویج و تقویت فرهنگ پژوهش در مدارس و دانش آموزان به عنوان آینده ساز این کشور یکی از راهکارهای اساسی است. تحصیلات. “

وی افزود: پژوهش یکی از مهمترین عناصر توسعه و پیشرفت در هر کشوری است که جامعه را به سمت حرکت علمی سوق می دهد و در نتیجه حرکتی نوین در این زمینه آموزش پژوهش های شغلی است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: راه اندازی آزمایشگاه سلولی در استان می تواند یک مرکز تحقیقاتی کاربردی بزرگ در جنوب کشور برای خدمت رسانی به دانش آموزان، فرهنگیان و جامعه دانشگاهی استان بوشهر و کشور باشد. برای دیگران. قلمرو بدهید.

توسعه خدمات به جامعه فرهنگی

امام جمعه شهرستان اهرم نیز در این نشست بر اهمیت فعالیت های آموزشی تاکید کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا بهترین خدمات را به جامعه -فرهنگی و دانش آموزان ارائه دهیم.

حجت الاسلام حبیب پهلو زاده گفت: مسئولیت در نظام مقدس اسلامی امتحانی از جانب خداوند است و همه مسئولین باید با مسئولیت و تلاش خود تلاش کنند تا به این آزمون مقدس سربلند باشند.

اول در تحقیق

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنگستان نیز در این نشست گفت: در ارزیابی پژوهشگاه دانش آموزی توسط پژوهشکده فرهنگی این شهرستان در سال 1399-1400 مقام اول استان را کسب کردیم.

روح الله غلامیان گفت: امیدواریم بازدید مدیر گروه دانشجویی از مراکز سلول های بنیادی کشور بتواند گام بزرگی در راه اندازی این آزمایشگاه در استان باشد.