تقویت نظام اسلامی پرطرفدارترین است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی بعدازظهر شنبه در نشست مدیران رسانه های استانی با بیان اینکه دهه اول محرم به نام ده سال امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است، اظهار داشت: امروز معرفی امر به معروف و نهی از منکر است. بزرگترین است، از وظیفه ای که هدف از قیام امام حسین (ع) است.

وی گفت: اسلام دین زندگی است و باید حق این موهبت را در مقابل حق ادا کنیم.

رحیم آبادی بیشترین محبوبیت را حکومت اسلامی و تقویت آن اعلام کرد و گفت: رسانه ها باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبیین کنند.

وی با اشاره به اینکه تبیین دستاوردهای نظام در کتاب ارتقای 40 ساله به خوبی تبیین شده است، ادامه داد: در جنگ روانی پیشنهادی دشمن، رسانه ها باید اهداف خود را منتشر کنند.

دبیر مرکز امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی بالاترین امر به معروف را کسب معرفت و نشر آن نسبت به نظام مقدس اسلامی اعلام کرد و یادآور شد: امروز هر مسئولی که رسالت خود را به درستی انجام می دهد. چاره ای جز کمک به لشکر امام حسین (ع) نداشت

وی با تاکید بر اینکه رسانه ها باید با رویکردی دقیق و اعتلای در این راستا گام بردارند، گفت: احیا و رشد امید از دیگر موارد پرمخاطبی است که رسانه ها باید به آن نگاه کنند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز در این نشست با اشاره به اینکه بخش مهمی از برنامه های رادیویی در راستای امر به معروف و نهی از منکر انجام می شود، خاطرنشان کرد: در راستای فرهنگ سازی، الگوی صحیح اسلامی را تبیین می کند. و افزود: باید آسیب شناسی ابزارهای فرهنگی وجود داشته باشد.

علیرضا آینه دار با بیان اینکه برخی رسانه ها از دستاوردها و بولتن ها گزارش می دهند، اما باید تاثیرگذاری آن بررسی شود، گفت: اولویت اول همه رسانه های خراسان جنوبی مردم است و باید در این حوزه جلو برویم.

وی گفت: تصمیمات این جلسات باید کارساز باشد و وارد فاز اجرایی شود.