تقویت زیرساخت های غیرنظامی در شهرستان دیلم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل عباسی عصر چهارشنبه در مراسم تجلیل از اهالی مرکز شهرستان دیلم گفت: برای توسعه زیرساخت ها در شهرستان دیلم باید از مهارت استفاده کرد.

وی با خیر مقدم به روز مردم شهرستان گفت: امیدواریم با همت مردم و اعضای شورای اسلامی شهر دیلم شاهد تحول در روستا باشیم.

معاون سیاسی و اجتماعی دیلم اضافه کرد: تمام مهارت های موجود در مدیریت شهری باید برای توسعه و پیشرفت شهرستان به کار گرفته شود و ما در توان خود آماده حمایت از شما هستیم، همه در کنار فرماندار هستیم.

بخشدار دیلم مرکزی در روز اهالی گفت: با تمام تلاش روستا از برپایی مجالس زکات در روستاها قدردانی می کنم و امیدوارم با همت شما جشن عید غدیر خم به خوبی و برنامه ریزی شده به پایان برسد. کم اهمیت سلام که باید انجام شود

حلیمه خوب وی افزود: اهالی نیرومندترین سلاح در بخشداری هستند و خوشبختانه اهالی منطقه مرکزی با دلسوزی و تلاش مضاعف با مشکلات روبرو هستند و در صدد رفع آن هستند برخی از مسائلی که در اولویت قرار دارد. مشارکت.

مراسم تجلیل از اهالی بخشداری دیلم مرکزی در روز اهالی با معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دیلم سرپرست بخشداری برگزار شد.دیلم مرکزی دبیر شورای زکات شهرستان دیلم رئیس شورای اسلامی. بخشدار مرکزی و رئیس اداره ثبت احوال شهرستان دیلم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی به اهالی مرکز شهر دیلم اهدا شد.