تعیین شهریه ثابت 400 هزار تومانی مدرسه هیئت مدیره آموزش و پرورش همدان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی محمدی روز یکشنبه در شورای آموزش و پرورش همدان تاکید کرد: زمان محدودی تا شروع سال تحصیلی جدید داریم. اکتبر به کار گذاشته خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از توان حامیان برای اجرای پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا خاطرنشان کرد: به دلیل تاخیر در تکمیل مدارس روستایی در مجاورت شهر، دانش آموزان مجبور به استفاده از مدارس شهری هستند که مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

استاندار همدان از اتمام 5 طرح دیگر آموزش و پرورش در بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: منتظر سفر پیش رو هستیم. سقوط آقای رئیس جمهور، برای همدان پروژه های بسیاری از آموزش، بهداشت، آبرسانی، ورزش و … برای اخذ اعتبار ویژه این سفر پیش بینی و تعریف شده است و به سرعت اجرا می شود.

مسؤولان به تکمیل دو مدرسه استثنایی دانش آموزان ممتاز و تسریع در تکمیل و بهره برداری از استخرهای دانش آموزی احداث شده در نواحی ابتدایی و متوسطه اول به عنوان اولویت آموزش و پرورش و همدان اشاره کردند.

استاندار همدان برای مدرسه 400 هزار تومان شهریه تعیین کرده است. دفتر، دفتر مسئولان شهرستان از سال تحصیلی جدید خبر دادند و افزودند: مدرسه دفتر، دفتر معتمدین در ایام ثبت نام و تابستان مجاز به دریافت شهریه نیستند و با پیش بینی امکان پرداخت تدریجی شهریه، این مدارس واجد شرایط می باشند. دفتر، دفتر از مدیرش بخواهید کمک های عمومی داوطلبانه دریافت کند.