تعداد مفقودین در تهران به 5 نفر کاهش یافت – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محسن منصوری عصر سه شنبه در نشست خبری با اشاره به آخرین وضعیت سیل در استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه نسبت به روز گذشته افزایشی در تعداد کشته شدگان و تعداد کشته شدگان وجود نداشت. مرده. تعداد مفقودین استان نیز به 5 نفر کاهش یافته و به زودی تعیین تکلیف خواهد شد

وی ادامه داد: هیچکس در امامزاده داوود مفقود نشده است و بهسازی، تعمیر و برداشت گل و لای از فروشگاه ادامه دارد.

استاندار تهران گفت: در فیروزکوه شهرهای مختلف استان هر منطقه ای تعیین شده است که کارگران با ماشین آلات و تجهیزات به مردم خدمت می کنند.

منصوری سپس گفت: برق منطقه همچنان ادامه دارد، مشکلی از نظر آب شرب وجود ندارد و خدمات رسانی به سرعت و با جدیت پیگیری می شود.

وی در خصوص بهسازی گفت: شرط اول امشب به پایان می رسد و وارد فاز بعدی یعنی بهبود می شویم.

منصوری بیان کرد: برای امداد رسانی در شهرستان مزداران فیروزکوه تلاش می کنیم و دستگاه های کانون بحران مانند بسیج، هلال احمر، سپاه و فرمانداری با جدیت در تسریع روند کار هستند. پر شدن شهرها

وی ادامه داد: در آن روز سیل شدید دیگری مانند سیل روز اول در منطقه رخ داد که باعث کاهش سرعت خدمات رسانی شد.

استاندار تهران در خصوص بازدید از روستاهای سیل زده رودان گفت: دستور تخلیه گل و لای منازل مردم با ماشین آلات و تجهیزات صادر شده است.

منصوری درباره خسارت سیل به برخی باغات دماوند و رودهان گفت: بخشی از بازسازی که مربوط به استان است پیگیری می شود و از سوی دیگر برآورد خسارت به دولت اعلام می شود تا امکان خسارت فراهم شود. . جبران شود.

وی با اشاره به آمار کشته شدگان گفت: تنها یک نفر به کشته شدگان استان دیروز در شمیرانات اضافه شد.