تظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکس – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در افغانستان که به منظور کشتن رهبر این گروه انجام شد، خشم و اعتراض صدها نفر را در این کشور برانگیخته است.تروریست های القاعده. در همین راستا چند شهروند از چندین ولایت افغانستان امروز (جمعه) در واکنش به حملات هوایی آمریکا در کابل دست به تظاهرات زدند و با سردادن شعارهای ضد آمریکایی اعلام کردند که این اقدام تجاوز به خاک است، این حمله در افغانستان است.
برخی از شهروندان کابل در نزدیکی میدان قدس کابل علیه تجاوزات اخیر آمریکا تظاهرات کردند.

صدها نفر از مردم افغانستان روز جمعه با حمل بنرهایی با شعارهای ضد آمریکایی، به حملات هواپیماهای بدون سرنشین ایالات متحده به سرزمین خود اعتراض کردند که هدف آن کشتن ایمن بود. الظواهری گفتند این اتفاق افتاد.

این تظاهرات یک روز پس از آن برگزار شد که گروه طالبان اعلام کرد که دولتش از حضور ظواهری در شهر کابل اطلاعی ندارد و به آمریکا هشدار داد که حمله در خاک افغانستان را تکرار نکند.

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، معترضان را در حداقل هفت ولایت افغانستان نشان می‌دهد که پلاکاردهایی در دست دارند که روی آن نوشته شده است: «مرگ بر ایالات متحده آمریکا»، «جو بایدن، دروغ نگو» و «آمریکا دروغگوست».

تظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکستظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکستظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکستظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکستظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکستظاهرات گسترده علیه خشونت آمریکا در شهرهای افغانستان + عکس