تصرف 149 هکتار از اراضی ملی از مجرمان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مسعود ملکی در جلسه شورای تامین ضمن عرض تسلیت ایام اجرای حکم، برای تسریع در اجرای حکم و رفع موانع و مشکلات اجرای حکم صادر شد. کشتن فرا رسیدن ماه محرم گفت: عاشورا مکتب شیعیان جهان است که امروز در میان همه مذاهب آسمانی شکل خاصی دارد و به عنوان یک مکتب دائمی رونق یافته و کار آن در حال گسترش و ترقی و برکات اوست.

وی با قدردانی از زحمات حافظانی که جان خود را برای حفاظت از منابع طبیعی فدا می کنند، گفت: حفظ حقوق انفال و بیت. پول این یکی از بزرگترین مشکلات منابع طبیعی است و همه باید برای حفظ و حراست از منابع طبیعی تلاش کنند.

ملکی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت های استاندار محترم استان و نظارت سردار اکبرزاده نماینده ویژه استانداری در قرارگاه حفاظت منابع طبیعی، گفت: انشاالله با اتخاذ تدابیر ویژه برای رفع آن. موانع و مشکلات موجود در اجرای برخی دستورات و با همکاری و به زودی ارتباط بین دستگاه های قضایی، امنیتی و اجرایی در استان و شهرستان انجام خواهد شد.

وی گفت: در 4 ماه گذشته 149 هکتار از اراضی کشور به ارزش 9 میلیارد ریال طبق دستور قضایی از آلاینده ها خلع ید و در اختیار انفال و بیت قرار گرفت. پول بازگشت

ملکی با بیان اینکه با غارت کنندگان زمین کشور تدابیر سختگیرانه ای وجود دارد، تصریح کرد: جلوگیری از غارت اراضی کشور و کنترل با کنترل های محسوس و نامحسوس، گشت های محسوس و روزانه گروه حفاظت منابع طبیعی طبق برنامه و اقدام جدی است. علیه میهن پرستان صورت خواهد گرفت.