تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل اروگوئه در نیمه اول – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی ایران که خود را برای حضور در جام جهانی آماده می کند، عصر امروز در اولین دیدار تدارکاتی که در کمپ اتریش برگزار شد به مصاف تیم ملی اروگوئه رفت و نیمه اول این دیدار در پایان به پایان رسید. تساوی بدون گل

در این دیدار که در ورزشگاه سنت بولتن برگزار شد، تیم ملی ایران با ترکیب علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، سید ابوالفضل جلالی، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، سامان مقدسعلیرضا جهانبخش، مهدی ترابی و سردار آزمون به میدان رفتند.

شاگردان کارلوس کی روش که اولین تجربه پس از بازگشت این مربی را داشتند، در نیمه اول میانگین امتیازات را کسب کردند و در بیشتر دقایق سعی کردند دروازه خود را ببندند.

اروگوئه که شامل بازیکنان مشهوری است سوارز SY والورده او در نیمه اول بیشتر وقت داشت و به سمت دروازه ایران حمله کرد مقدار کمی کردها، اما امنیت ملی خوب است سرپوشیده ملت ما نگذاشت دروازه بیرانوند تهدید شود.

از سوی دیگر، ملی پوشان ایران چندین بار به محوطه جریمه حریف رسیدند اما نتوانستند دروازه حریف آمریکای جنوبی خود را به طور جدی تهدید کنند تا نیمه اول بازی با نتیجه بدون گل به پایان برسد.