ترکیب تیم ملی ریکورو مشخص شد/ میلاد وزیری اردو را ترک کرد! – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، پس از همکاری «هونگ سونگ هو» با فدراسیون ترکیه به عنوان سرمربی تیم ملی و با نظر این مربی کره ای، دو مرحله از مسابقات و اردوی انتخابی برگزار شد تا مشخص شود. ترکیب تیم ملی

پس از مسابقات انتخابی که در هفته اول مهرماه برگزار شد، 10 کماندار ریکرو در هر بخش مرد و زن وارد اردوی انتخابی شدند که از بین این کمانداران و پس از طی دو هفته مسابقات اردویی، 4 نفر در ترکیب تیم ها قرار گرفتند. تیم ملی

ترکیب تیم ملی ریکورو به شرح زیر است:

بخش مردانه
ارشک فاضل، محمدحسین گلشنی، نیما نادری، رضا شعبانی

بخش زنان
مهتا عبدالهی، رویا نوریان، یسنا پورمهانی، مبینا فلاح

میلاد وزیری با وجود اینکه در مسابقات انتخابی تیم ملی (مرحله اول) شرکت کرده است، جایی در ترکیب جدید تیم ملی رکورو ندارد و می تواند رکورد لازم برای ورود به اردوی انتخابی را به دست آورد، اما پس از دو یا سه روز کمپ از ادامه کار خودداری کرد و کمپ را ترک کرد.

این در حالی است که میلاد وزیری پس از وقفه چند ماهه به اردوی تیم ملی بازگشته است. وی پس از حضور در المپیک توکیو برای بازگشت به اردو و پیگیری تمرینات آماده شد، اما زمانی که سرمربی کره در تیروکمان ایران شروع به کار کرد و از برنامه تیم ملی ریکرو و کامپوند خبر داد، وزیری دوباره شروع کرد. حضورش در تیم ملی اما نتوانست این کار را انجام دهد.

اردوهای انتخابی تیم ملی تکرار شد و کمانداران از ساعت 8 صبح تا 23 در سه مرحله تمرین کردند. خبرنگار مهر کسب از حضور میلاد وزیری در تمرینات و مشکلات شخصی خبر داد که باعث شد از ادامه حضور در تیم ملی خودداری کند.